Pašėlusios linksmybės „Burbule“: netrūko aistros ir viliojančių šokių

Sekmadienį įvyko antroji tiesioginė „Didysis šou burbulas“ laida, kurios metu projekto dalyviai pademonstravo tai, kam ruošėsi visą savaitę.

Po tiesioginio eterio dalyviai grįžo į savo laikinuosius namus ir džiaugėsi likę dar vienai savaitei. Atlikėjai linksminosi iki paryčių, labiausiai žiūrovų akys krypo į vakarėlyje įsismarkavusius šokėją Justiną Majerį ir atlikėją Mią Pilibaitytę

Dalyviai ne tik šoko, bet ir dalijosi kartu lova. Ryte atsibudęs Justinas juokavo, kad naktį Mia žaidė „butelį“, bet net pačio butelio nereikėjo: „Sakei tau patinka jaunesni.“

„Vakar prisižaidėm“, – juokėsi Mia.

Užuominomis ir juokeliais Justinas Miai priminė vakarėlio akimirkas, po kurių atlikėja susigėdo ir pabėgo.

Rytinį pokalbį galite pamatyti čia:

„Aš faktų neiškraipau, eik paprašyk įrašo“, – šypsojosi Justinas.

Vakarėlio metu Mia nepraleido progos sušokti Justinui viliotinį, o vėliau pora leido laiką kartu kambaryje, mielai apsikabinėjo ir juokėsi. Tiesa, vėliau jų keliai išsiskyrė ir dalyviai grįžo miegoti į savo kambarius.

Vakarėlio akimirkas galite pamatyti čia:

Pirmadienį įvykusioje tiesioginėje transliacijoje „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje žurnalistė paklausė Mios, ar tarp jos ir Justino užgimė jausmai, tačiau Mia vengė klausimų ir į juos atsakinėjo nenoriai.

„Nieko tarp mūsų nėra, baikit, tikrai ne. Mes puikiai sutariame, bet tarp mūsų tikrai nieko nėra. Jis turi mergaitę, mes laukiame jų vestuvių“, – temą bandė pakeisti Mia.

Vaizdo transliaciją galite pamatyti čia: 

Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos, emocijos ir diskusijos verda, siekiant tapti geriausiu, kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai – galite stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją – Go3. O sekmadienio tiesioginius TV šou pasirodymus kviečiame stebėti per žiūrimiausią televiziją TV3 ir TV3 Play 19.30 val.!


Rašyti komentarą...
B
Buves
2021-03-23 06:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas blet is mamu iseit negali karantinas o kam linksmybes debilu salis
Atsakyti
-20

L
Lordas
2021-03-23 08:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Televizijos projekto dugnas
Atsakyti
-10

K
Kokiam
2021-03-23 14:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikia būti imbecilui, kad žiūrėti šitą ŠŪDĄ ???!!!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų