Pasaulinio garso tenorui Placido Domingo – dovana iš Lietuvos Prezidentės

Garsusis tenoras Placido Domingo susitiko su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite. Prezidentė padėkojo Placido Domingo, tituluojamam operos karaliumi, už puikią dovaną Lietuvai Vasario 16-osios proga – išskirtinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje ir įteikė Trispalvę, rašoma pranešime spaudai.

Pasak šalies vadovės, tai ypač prasmingas įvykis, nes šių metų pradžioje sukako 100 metų, kai po valstybės atkūrimo Kaunas de facto tapo laikinąja sostine ir Lietuvos atgimstančio kultūrinio gyvenimo centru.

O šis maestro atvykimas ir koncertas gražiai dera su kauniečių programa „iš laikinosios į šiuolaikinę“ Europos kultūrinę sostinę, kokia miestas taps 2022 metais.

Anot Prezidentės, Placido Domingo koncertas reprezentuoja Lietuvą kaip šalį, turinčią gilias operos meno tradicijas ir daug jo gerbėjų. Prezidentūroje vykusiame susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos operos primadona ir pasaulinio garso solistė Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, garsi operos žvaigždė Ana Maria Martinez bei žinomas Ispanijos dirigentas Jordi Bernacer, kurie rytoj kartu su Placido Domingo dalyvaus šventiniame koncerte.

Vienas geriausių pasaulyje operos solistų penktadienio popietę atvyko į Vilnių iš Kijevo, kur buvo surengtas anšlaginis koncertas. Vos spėjęs apsistoti sostinės širdyje įsikūrusiame viešbutyje „Kempinski“, operos legenda tą patį vakarą surengė spaudos konferenciją. Gausiai susirinkusiems žurnalistams Placido Domingo papasakojo, kad anksčiau labai daug girdėjo apie Lietuvą ir norėjo atvykti, tačiau nebuvo tinkamos progos. Operos gigantas, neseniai šventęs 78-ąjį gimtadienį, teigė žinantis, kad Lietuva šeštadienį švęs Nepriklausomybės dieną.

„Noriu pasveikinti ir palinkėti šimtmečių klestėjimo, didžiulės sėkmės ir ypatingai – taikos“, – sakė Lietuvos vėliava apsigaubęs Placido Domingo.

Placido Domingo „Italia, ti amo“: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų