Papildomas darbas merginai suteikė galimybę tobulėti ir daugiau pajamų

Kaune gyvenanti Roberta Liubinskaitė aktyviai domisi inovacijomis, kurios keičia mūsų aplinką. Mergina pastebi, kad Kauno žmonės visada atkreipia dėmesį į naujoves ir ieško galimybių užsidirbti.

„Ne veltui kauniečiai kitų miestų gyventojams atrodo labai verslūs, išradingi ir lankstūs“, – šypsosi pašnekovė. Pati Roberta turi ne tik pagrindinį darbą. Greitai bus metai, kai mergina yra Lietuvoje dar visai naujos inovacijos ekspertė Kaune. Dinamiškas papildomas darbas užtikrina papildomų pajamų srautą, vertingą patirtį ir įdomias pažintis.

- Roberta, esi technologijų žmogus, inovacijos ekspertė. Ar sutinki, kad naujosios technologijos keičia žaidimo taisykles?

- Be abejo! Inovacijos keičia mūsų aplinką ir daro tiesioginę arba netiesioginę įtaką žmonių gyvenimui. Pažvelkime, kaip per dešimt metų pasikeitė prekyba, gamyba, verslas, galimybės mokytis ir užsiimti papildoma veikla, susikurti papildomus pajamų šaltinius.

Pati įsitikinau, kad inovacijos plinta labai greitai. Dirbdama papildomą darbą bei būdama produkto eksperte matau, kaip plečiasi ratas žmonių, kuriems įdomios naujos technologijos ir XXI amžiaus sprendimai.

REKLAMA

Taip pat malonu matyti, kaip vis nauji žmonės atranda galimybę užsidirbti ir papildo mūsų komandą, kurioje susibūrė pozityvios, aktyvios ir draugiškos asmenybės. Komandoje labai palaikome vienas kitą, dalijamės žiniomis ir patirtimi, dalyvaujame įvairiuose renginiuose ir miesto gyvenime.

O galimybė iš papildomo užsidirbti iki 800 eurų ir daugiau tik sutvirtina ryžtą siekti savo finansinių tikslų ir svajonių.

- Tu pati tikriausiai svajoji apie keliones į neregėtas pasaulio vietas, nes socialiniuose tinkluose nuolat daliniesi savo kelionių įspūdžiais.

- Keliauju dažnai ir man tai labai patinka. Atvykusi į užsienio šalį tiesiog pasineriu į vietos žmonių gyvenimą. Tyrinėju, kokia yra jų kasdienybė, gyvenimo būdas, pomėgiai. Daug bendrauju ir tiesiogiai iš vietinių išgirstu, kuo jie kvėpuoja, sužinau gausybę įdomybių apie šalies kultūrą: kas būdinga, o kas – nepriimtina.

Dėmesys paprastų žmonių gyvenimo detalėms man leidžia užsienio šalis lyginti su Lietuva, pastebėti inovacijas, kurių mūsų šalyje galbūt dar nėra arba jos tik pradeda įžengti.

- Kokios naujovės pirmiausia patraukia tavo dėmesį?

- Kaip ir kiekvienai moteriai man pro akis nepraslysta nauji, kitokio stiliaus ir spalvų drabužiai, aksesuarai.

Taip pat traukia vaizdo kūrimo technologijos, programinės įrangos naujovės, nes mano hobis – filmuoti, kurti vaizdo klipus bei filmus. Apskritai, esu žmogus, kuris išgirdęs apie naujoves, iškart pajunta norą prie jų prisiliesti, išbandyti.

- Išbandei galimybę gauti papildomą darbą ir tau pavyko! Kas padėjo įveikti atranką ir tapti tavo atstovaujamo produkto eksperte?

- Pasitikėjau savimi, nes turiu didelę darbo patirtį klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje. Pasidomėjau darbo aprašymu ir gerai žinojau, kas manęs laukia, kokie reikalavimai yra keliami geram prekės ženklo ambasadoriui ir šio inovatyvaus bei naujo produkto ekspertui.

Kai pradėjau dirbti šį papildomą darbą, supratau, kad į komandą geriausiai įsilieja įdomios asmenybės, žmonės, kurie jaučia malonumą bendraudami su kitais, šypsosi, skleidžia gerą nuotaiką ir emocijas. Juk geras pardavėjas turi drąsiai užkalbinti nepažįstamus žmones, mokėti sudominti, palaikyti pokalbį, išsiaiškinti, kas pašnekovui yra svarbu ir įdomu.

REKLAMA

Man pačiai visada yra smalsu pabendrauti su nepažįstamu žmogumi, pasidalinti informacija, išklausyti, o gal net ir susibičiuliauti. Naujos, įdomios pažintys man pakelia nuotaiką ir sustiprina motyvaciją. Labai džiaugiuosi, kad galiu gyvai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis: nuo studentų iki stambių įmonių vadovų.

- Ką patartum žmogui, kuris nori imtis papildomo darbo, tapti jūsų komandos dalimi?

- Svarbiausia – užsibrėžti tikslą ir jo siekti. Aiškus tikslas suteikia drąsos ir parodo kryptį. Tada išnyksta baimė komunikuoti su žmonėmis bet kur ir bet kada.

Ar nori papildomų pajamų, ar nori naujų žinių ir ryšių, svarbu judėti pirmyn ir nestabdyti savęs – siųsk CV, dalyvauk atrankose. Taip ne tik sužinosi daugiau apie patį darbą, komandą, bet ir apie inovaciją, kuri keičia žaidimo taisykles.

- Ką tau reiškia būti šio produkto ekspertų komandos dalimi?

- Jaučiu atsakomybę atstovaudama inovatyvų prekės ženklą ir technologiją. Gaunu žinių ir patirties. Jaučiu, kad prisidedu prie pokyčių ir inovacijos sklaidos. Visą komandą tai labai įkvepia.

Kartu praleidžiame daug laiko – visa komanda susitinka bent kartą per savaitę. Aptariame darbus, sėkmes ir nesėkmes, pasidaliname idėjomis. Juk visi siekiame bendro tikslo. Visi kaip komanda einame į renginius, koncertus, leidžiame laisvalaikį. Tai padeda labiau pažinti vienas kitą, susidraugauti.

- Atstovaudama pasaulyje jau puikiai žinomą prekės ženklą gauni papildomų pajamų ir vertingų pamokų. Ko tave išmokė šis papildomas darbas?

- Jeigu prisijungsi prie mūsų komandos, gali būti tikras, kad išmoksi geriau planuoti savo laiką ir dirbti lanksčiu grafiku, siekti užsibrėžtų tikslų. Žinoma, pradedant naują veiklą jaudulio visada yra. Tačiau išmokau atpažinti ir suvaldyti streso signalus. Svarbu optimistiškai nusiteikti ir padrąsinti save, ryžtingai veikti. Tada sumaištis galvoje išnyksta savaime, mintys susidėlioja į nuoseklų planą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų