Panevėžyje neįtikėtinai susivėlęs padaras virto į gražuolę kalytę

Prie trumpos grandinės ir vėjo perpučiamos būdos pririštas padaras veikiau primena neaiškios formos pabaisą nei sarginį šunį. Šuns kailis toks susivėlęs į vientisą kaltūnų kiautą, kad gyvūno gelbėti atvykę savanoriai kurį laiką negalėjo susigaudyti, kur šuns akys, o kur uodega. Per storus purvu ir išmatomis aplipusius gaurus kyšojo tik šuns nosies galiukas.

Kol šokiruoti savanoriai sprendė, ką daryti su siaubingai apleistu šunimi, netruko prisistatyti ir šuns šeimininkė. Savanorės Agnės vis kamantinėjama kaimietė neigė kankinanti šunį. Tačiau ir dorai nesugebėjo paaiškinti, kodėl jos šuo virto į vientisą sąvėlų kamuolį.

Savanoriai piktinosi, kad prie būdos pririštas šuo niekada nebuvo lepinamas šeimininkės dėmesiu ir šiluma. Kaip tvirtino ir kaimynai, viskas, ką moteris sugebėjo keturkojui duoti – tai retkarčiais numesti ėdesio. Todėl neapsikentę žmonės ir parašė skundą. Nelaimėlį beglobių gyvūnų gelbėtojai konfiskavo ir padedami veterinarų iškart puolė vaduoti iš kančių. Mat nuo susivėlusio kailio šuo net svėrė dvigubai daugiau už save.

Nukirptai, nupraustai ir sušukuotai kalytei prieglaudos savanoriai viliasi rasti naujus namus.

Daugiau žiūrėkite TV3 reportaže.

 


Rašyti komentarą...
J
Jurga
2015-06-08 19:55:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didziausi sunu kankintojai yra kaimieciai . Pririsa su grandine prie budos kambarini suniuka ir pamirsta kad reikia juo rupintis . Bausti tokius idijotus ir dar karta BAUSTI .
Atsakyti
0

V
V
2015-06-08 22:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas vakaras, kur galime kreiptis jeigu norime paimti si suniuka i savo namus?
Atsakyti
0

w
ww
2015-06-14 13:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
uz suns pririsima prie budos ( siuo atveju prie siuksliu konteinerio) duociau pradziai 1000 euru bauda!!!!!Kaimo buduliai gal suprastu,kad suo jaucia ir alki,ir troskuli,ir skausma.......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų