Pamatykite – po 12 metų, „Mokinukės“ ir vėl scenoje: du kartus padainavome ir prisiminėme

Trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ netrūko daugybės staigmenų. Tenoras Merūnas Vitulskis prabilo apie linksmiausius savo vaikų keiksmažodžius ir uždainavo rusiškai, o vėliau scenoje, po 12 metų pertraukos, pasirodė ir grupė „Mokinukės“.

Merginos uždainavo senuosius savo hitus taip, lyg būtų traukusios juos dar vakar.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite – po 12 metų, „Mokinukės“ ir vėl scenoje: du kartus padainavome ir prisiminėme

Tiesa, panašiai, pasirodo, ir buvo – laidos vedėjams paklausus, kiek laiko užtruko, kol viską prisiminė, merginos šypsojosi, kad didelių pastangų tam tikrai neprireikė.

„Du kartus padainavome ir prisiminėme. Ir dar Kristina man parodė, kaip reikia apsisukti“, – šypsojosi viena iš „Mokinukių“, Simona Nainė.

Tiesa, pačių „Mokinukių“ gyvenimas dabar kitoks. Pavyzdžiui, dvi dukreles – Rusnę ir Ūlą – auginanti Kristina Šerkšnienė save atrado visai kitoje srityje. Dabar moteris dirba plaukų stiliste, yra sukūrusi šeimą su vyru Andriumi, su kuriuo susipažino dar grupės laikais. 

„Mane nuo mažens labai traukė ši sritis, bet turėjau kažkokį kvailą įsitikinimą, kad privalau baigti universitetą. Sėkmingai baigiau verslo ekonomiką, ir mokslai tikrai gerai sekėsi, bet mane vis tiek „traukė“ prie plaukų. Kai laukiausi antros mergaitės, nusprendžiau eiti mokintis ir įgyti plataus profilio kirpėjos specialybę. Taip ir atsiradau šioje srityje. Dirbu savo mieste. Nepabijosiu pasigirti, –geriausiame miesto salone, „Studio IV“, – pasakojo ji.

K. Šerškšnienė merginų įvaizdžiu, o ypatingai – jų plaukais – mėgo rūpintis dar ir grupės laikais. „Visada mokėjau gražiai pinti, tai pindavau ir pažįstamų mergaičių plaukus, sukdavau kuodelius, garbanas... O filmavimų metu, kai plaukų stilistės rūpindavosi mūsų plaukais, esu sužinojusi labai daug paslapčių ir triukų, kurie praverčia ir šiandien“, – prisiminė ji.

O štai Ieva Vaitiekūnienė ėmė dirbti su IT projektais skaitmeninių kanalų vystymu. „Vienu metu – „Studenčių“ laikais – dirbau ir įprastą darbą, ir koncertuodavau. Smagu derinti dvi skirtingas veiklas. Pasisemi skirtingų patirčių, įspūdžių. Vienas darbas – nuo pirmadienio iki penktadienio, kitas – savaitgaliais ir švenčių dienomis. Ir suderint buvo gana nesudėtinga, nes kai myli abi veiklas, kažkaip viskas savaime susiderina“, – anksčiau naujienų portalui tv3.lt yra sakiusi ji.

REKLAMA

„Mokinukė“ Rūta Žilionytė kurį laiką iš muzikos pasaulio buvo dingusi. „Niekada negalvojau, kad muzika – vienintelis mano kelias. Tėvai man nuo pat mažens diegė, kad svarbiausia gerai mokytis, turėti tikslų, ir pati visada suvokiau, kad populiarumas yra laikinas ir trapus dalykas, svarbu turėti kitų perspektyvų. Studijavau psichologijos bakalauro studijose, vėliau – verslo psichologijos magistrantūroje, šiuo metu dirbu personalo srityje. Tolimesnėje ateityje svajoju tapti psichoterapeute, ir tikiuosi, kad anksčiau ar vėliau įgyvendinsiu šį tikslą“, – sakė ji.

Tiesa, po to, kai nustojo koncertuoti su grupe „Mokinukės“, R. Žilionytė kuriam laikui iš pramogų pasaulio buvo dingusi: „Kurį laiką koncertinė veikla buvo nutrūkusi, ir galiu pasakyti tik tiek, kad tai nebuvo mano noras. Prie grupė „DAR“ prisijungiau visiškai atsitiktinai ir netikėtai, bet tai yra vienas geriausių dalykų, kas man yra nutikę. Labai myliu visus grupės narius – mus supa ypatingai gera atmosfera, supratimas, vieningumas ir bendri tikslai. Šiuo metu mums puikiai sekasi, norime kartu judėti į priekį. Manau, kad be gerų tarpusavio santykių, tai būtų neįmanoma.“

O štai neseniai laidoje „Virtuvės istorijos“ Jonas ir Simona Nainiai prisiminė atlikėjos drabužių verslo „Nunu“ pradžią. „Mano prekės ženklas gimė labai netikėtai, nes aš tiesiog pati norėjau išmokti siūti. Čia, vėlgi, tikriausiai prasimušė mano Suvalkija. Sakiau, kad jeigu mokėčiau siūti, kiek gražių drabužių galėčiau sau pasisiūti ir neišleisti labai daug pingų. Jono paskatinta išmokau. Jonas pamatė mano aistrą ir padovanojo man siūvimo mašiną, išmanų manekeną, kuris sukinėjasi ir pasidaro į visokius dydžius“, – prisiminimais dalijosi ji.

Žmonos drabužių verslo pradžią prisiminė ir pats Jonas. „Turiu keletą gražių nuotraukų, kai 2013 metais Karklėje šuniukai buvo apstoję Simutę, o Simutė kažką siūna. Nufotkinu ir matau, kad jai patinka tai daryti. Galbūt net ne galvojimas, kaip tai padaryti ir iš šito užsidirbti pinigų, bet tiesiog tas paprastas noras daryti iš širdies“, – žmoną gyrė didžėjus.


Rašyti komentarą...
M
Malakauskis
2020-10-03 14:27:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia jau butu mamos o ne mokinukes
Atsakyti
-3

1
13
2020-10-03 12:48:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo tikrai dar ne moterys
Atsakyti
-1

V
Vilnius
2020-10-03 12:50:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tos merginos su baltais marškinukais kojyčių judesiai žiauriai seksualiai gražūs, o dar tas sinonukas taip meiliai žaismingai jos šlaunis myli! Labai erotiška mergina.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų