simona nainiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simona nainiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simona nainiai“.

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08

Pamatykite – po 12 metų, „Mokinukės“ ir vėl scenoje: du kartus padainavome ir prisiminėme

Trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ netrūko daugybės staigmenų. Tenoras Merūnas Vitulskis prabilo apie linksmiausius savo vaikų keiksmažodžius ir uždainavo rusiškai, o vėliau scenoje, po 12 metų pertraukos, pasirodė ir grupė „Mokinukės“. Merginos uždainavo senuosius savo hitus taip, lyg būtų traukusios juos dar vakar. Tiesa, panašiai, pasirodo, ir buvo – laidos vedėjams paklausus, kiek laiko užtruko, kol viską prisiminė, merginos šypsojosi, kad didelių pastangų tam tikrai neprireikė.
2020-10-03

Nainys prisiminė pirmąjį Simonos ruoštą patiekalą: „Džiaugiuosi, jog likau gyvas“

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų Jonas ir Simona Nainiai kartu jau bene keturiolika metų. Šiemet atšventę septintąsias vestuvių metines jie vis dar spinduliuoja meile it vakar įsimylėję. Visgi, prisiminęs pirmąsias draugystės akimirkas, Jonas atskleidė itin kuriozišką situaciją ir tikruosius Simonos kulinarinius įgūdžius.
2020-09-25
Į viršų