• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį žiūrovai išvys ilgai lauktą, pirmąją tiesioginę muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ laidą! Net 12 dalyvių pasirodys didžiojoje jubiliejinio projekto scenoje, siekdami įrodyti, kad būtent jie yra verti didžiausios žiūrovų meilės. Tačiau daug kas lieka ir užkulisiuose… Būtent tą nuo šio sekmadienio iki pat didžiojo finalo žiūrovams įrodys „Power Hit Radio“ laidų vedėjai, Edgaras Kožuchovskis ir Elena Karalienė.

7

Jau šį sekmadienį žiūrovai išvys ilgai lauktą, pirmąją tiesioginę muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ laidą! Net 12 dalyvių pasirodys didžiojoje jubiliejinio projekto scenoje, siekdami įrodyti, kad būtent jie yra verti didžiausios žiūrovų meilės. Tačiau daug kas lieka ir užkulisiuose… Būtent tą nuo šio sekmadienio iki pat didžiojo finalo žiūrovams įrodys „Power Hit Radio“ laidų vedėjai, Edgaras Kožuchovskis ir Elena Karalienė.

REKLAMA

Jau 4 metus Elena ir Edgaras naujienų portalo tv3.lt žiūrovus TV reklamų metu kviečia pamatyti, kaip dalyviai ir teisėjai ruošiasi kiekvienam sekmadieniui, kaip buvo sugalvotas atlikėjų pritrenkiantis įvaizdis, ką jie galvoja apie vienas kitą, apie ką svajoja ir dar daugiau… 

Apie visa tai, likus kelioms dienoms iki pirmosios transliacijos, Elena ir Edgaras pasakoja patys.   

– Paskaičiavome, kad specialias „X faktoriaus“ transliacijas TV reklamų metu vedate jau 4 metus. Ar per šiuos metus įvyko daug pokyčių? Kaip atrodė pirmieji jūsų bandymai, ir kokie vedėjai esate dabar?  

REKLAMA
REKLAMA

Elena: Prisimenu mus dar labai jaunus ir nepatyrusius. Prieš kiekvieną sekmadienį taip jaudindavausi, kad visą dieną negalėdavau atsipalaiduoti ir užsiimti kokia nors kita veikla. Šis jaudulys dingdavo tik po pirmojo žengimo į eterį. O dabar su Edgaru tikrai esame patobulėję, „susigroję“. Vienas kitą pokalbio metu suprantame net be žodžių – užtenka žvilgsnio ar akies mirksnio, ir tau jau aišku, ką kolega turi mintyje.

REKLAMA

Edgaras: Pirmieji išėjimai visada būdavo kupini nerimo. Nesakau, kad to nepasitaiko ir dabar, o ypač prieš pirmąjį tiesioginį finalą, bet jo tikrai yra kur kas mažiau nei anksčiau. Šiuo metu labiau pasitikiu ir pats savimi, ir Elena.  

– Per šį laiką labai daug sužinojote apie muziką, atlikėjus, iš arti matėte jų nerimą ir dedamas pastangas. Netgi tapote liudininkai to, kaip viena po kitos projekte gimsta žvaigždės! Kas palieka didžiausią įspūdį?

REKLAMA
REKLAMA

Elena: Kai peržvelgiu visus keturis metus, suprantu, kiek daug per juos įvyko ir kiek daug puikių atlikėjų šis projektas išaugino. Į atmintį tikrai įsirėžė projektas „X faktorius. Žvaigždės“, kuomet iš dar arčiau susipažinome su Lietuvos garsenybėmis kitame amplua. Labai nuoširdžiai džiaugiausi ir Mildos pergale – tai buvo jos antrasis kartas „X faktoriuje“, bet labai sėkmingas. Ji – tikra bomba, moteris ugnis, kurios talentas negali nežavėti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Edgaras: Labiausiai man patinka matyti atlikėjus prieš ir po pasirodymo. Prieš jį dažniausiai visi būna labai susikaustę, o kartais, kai kalbiname, net vos prašneka! Po pasirodymo viskas kitaip – visi pagaliau atsipalaiduoja. Taip pat įdomu stebėti ir scenos profesionalus – teisėjus, ir kaip jie kiekvieną kartą ruošiasi savo išėjimams į didžiąją sceną.

– Kuo galimybė naujienų portalo tv3.lt žiūrovams papasakoti apie projektą ir jo užkulisius jus pačius žavi labiausiai?  

REKLAMA

Elena: Tiesioginis eteris ir visi kuriozai, kurie nutinka jo metu. Tą akimirką, prieš užsidegant raudonai lemputei kameros apačioje, tavo galvoje nieko nelieka – tik spengianti tyla. Atrodo, viską, ką žinojai ir mokėjai mintinai, pamiršai. Tačiau vos lemputė įsijungia, ir vėl gebi valdyti žodžius bei į lentynėles sudėtą informaciją. Taip pat labai gera dirbti profesionalų komandoje – pradedant grimo ar stiliaus komanda, baigiant operatoriais ir garsistais. 

REKLAMA

Edgaras: Niekada tiksliai nežinai, ką į tavo klausimą atsakys atlikėjas ar teisėjai, o taip pat turi progą pamatyti daugybę skirtingų pasirodymų, emocijų. Taip pat smagu, kad tie, su kuriais kalbamės, yra linkę kartu su mumis panarplioti daugiau nei tą padaryti galima tiesioginiame televizijos eteryje. Žinoma, pašnekovai ne visuomet nori atskleisti viską, bet mes išspaudžiame visą tiesą – tai, ką atlikėjai ne visuomet pasako Mindaugams!

– Ar dirbti kartu – lengva?

Elena: Tikrai taip – kartu dirbti jau mokame ir džiaugiamės, kai atsiranda tokia proga. Iš dalies, Edgaras prisidėjo ir prie mano augimo radijuje. Tai jis buvo tas žmogus, su kuriuo pradėjau vesti tokias transliacijas, ir jis buvo tas, su kuriuo savaitę laiko pratinausi prie darbo radijuje. Aš iš jo mokiausi. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Edgaras: Praeityje yra pasitaikę atvejų, kai teko padirbėti ir vienam. Tai – nepalyginti sunkiau. Dabar, kaip minėjo Elena, mums užtenka tik vieno žvilgsnio, ir iškart tampa aišku, kas ko paklaus. Labai pasitikiu Elena – jei kartais man pristinga minčių, apie ką pasikalbėti su pašnekovais, visuomet žinau, kad ji įsiterps ir išgelbės situaciją. Arba pastatys mane į vietą (juokiasi).

– Kokia istorija, nutikusi tiesioginio eterio metu, įsiminė labiausiai?  

Elena: Daug kas nežino, bet kol mes su Edgaru kiekvienos reklaminės pauzės metu dirbame, salėje yra kitas vedėjas, užimantis publiką. Kartu jie žaidžia žaidimus, atsakinėja į klausimus, rodo savo talentus… Kažkada, kai mes kalbėjomės su vienu iš teisėjų, vedėjas perdavė savo mikrofoną mažai mergaitei, kuri norėjo padainuoti. Ji dainavo iš visos širdies! Tačiau taip pro šoną… Ir taip garsiai, kad visa salė skambėjo, o mes negalėjome girdėti net to, ką šneka tarp mūsų esantis teisėjas. Pamenu, kad visi nusijuokėme ir pagyrėme mergaitę už drąsą (šypsosi).  

REKLAMA

Edgaras: Pasitaiko visko – pavyzdžiui, kažkada pradėjome kalbinti atlikėją, kuriam iš tiesų tuo metu jau reikėjo būti didžiojo scenoje. Prodiuseriai kaip reikiant ant jo supyko, jog vietoje to, kad ruoštųsi pasirodymui, šis kalbasi su mumis (juokiasi). Tačiau dar dažniau pasitaiko nemaloni situacija, kai netyčia užlipu ant atlikėjų drabužių – ypač tada, kai merginos būna pasipuošusios ypač ilgomis suknelėmis… (šypsosi)  

– Ką, žiūrėdami jūsų vedamas transliacijas, žiūrovai gali tikėtis pamatyti šįkart?  

REKLAMA

Elena: Mūsų misija – ne tik smagiai praleisti laiką su dalyviais ar teisėjais, bet taip pat apie juos sužinoti įvairių detalių. Nebūtinai tokių, kurios sukasi aplink muziką. Ne, mes norime pažinti juos kaip paprastus žmones – sužinoti, apie ką jie tą akimirką svajoja, ar nespaudžia bateliai, ką pirmiausiai padarys grįžę naktį namo ir panašiai. 

Edgaras: Žiūrovai sužinos visa tai, kas sukasi užkulisiuose ir nepasiekia televizijos eterio! Bandysime pabendrauti su visais – sužinosime, kas ką myli, kas ko nemėgsta… Taip pat žiūrovai sužinos kur kas daugiau dalykų apie „X faktorių“ ir kaip jis veikia. 

Muzikinis projektas „X faktorius“ – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3. Elenos ir Edgaro transliacijas TV reklamų metu pamatysite čia: https://www.tv3.lt/x-faktorius

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų