• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ antrojoje laidoje – įspūdžiai iš repeticijos ir pirmieji porų pasirodymai. 

Unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ antrojoje laidoje – įspūdžiai iš repeticijos ir pirmieji porų pasirodymai. 

REKLAMA

8 lietuviai ir 8 kubiečiai pirmą kartą šoko Havanos aikštėje ne tik prieš salsą įsimylėjusių vietinių žiūrovų akis, bet ir stojo prieš pirmąją komisiją. 

O prieš tai – akimirkos iš pirmosios repeticijos, kuri vieniems kėlė įtampą ir jaudulį dėl artėjančio pasirodymo, o kitiems – nesibaigiančią laimę.

Žvalgydamasi Kuboje, Gailė Butvilaitė neslėpė: „Čia labai gražu, bet man labai skauda širdelę, nes jaučiuosi namuose. Tai man truputėlį ir tragedija. Skurdas matyti jau oro uoste – nėra tualetinio popieriaus, muilo. O tai, kad čia dingsta vanduo, man irgi primena namus. Jei aš maudausi duše, o Monika plaunasi rankas, man dingsta vanduo. Tai man irgi normalu“.

Ir nors salsa šokama ir Venesueloje, čia ji visiškai kitokia. 

„Jei nepadarysiu visko per sekundę, man atrodo, kad jis (choreografas – aut. past.) mane užmuš. Man asmeniškai netinka, kai su manimi taip kalba, nes aš tada noriu verkti. Negalėdavau net žiūrėti į Oddebi, kad jis mane išgelbėtų – buvo labai baisu. Tai mane užblokavo, bet mano partneris tada man pasakė, kad su juo daug kas užsiblokuoja“, – apie Santiago Alfonso pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Neslėpė susižavėjimo Odebbi

Šviesioji Gailės gyvenimo Kuboje dalis – Oddebi. 

„Jis man sako, kad yra čia, kad aš atrodyčiau gražiausiai. Viskas – aš jam viską galiu atiduoti, pasitikiu juo visa savo siela. Ir jis toks vyriškas! Aš pratusi prie tokio Lotynų Ameriko vyrų vyriškumo, todėl Lietuvoje man kartais būna šakės“, – juokėsi Gailė. 

REKLAMA

Kaip sekėsi Gailei ir Oddebi pasirodyti Havanos šokių aikštelėje, pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Naujausią „Salsamanų“ laidą galite pamatyti čia: 

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir naujienų portale tv3.lt. 

Nepraleiskite progos pažinti Kubą pro Mindaugo Stasiulio ir Akvilės Kavaliauskaitės akis. Įspūdingi jų nuotykiai didžiausių kontrastų šalyje – jau naujos kartos televizijoje Go3, specialioje laidoje „Salsamanai. Kuba“!

nuvyko moteriškės nuotykių paieškoti...grįžę turėtų pasitikrinti sveikatą.
kokios jos juokingos..nair aišku laidos rengėjai..praėjo mėnesiai po grįžimo,visi viską žino,pliurpia,niekam neįdomu jau,tas pats per tą patį,na ,pirmą vakarą buvo įdomu..dabar tie patys pliurpalai,repeticijos,nusišnekėjimai...Šitos gailės patrtneris labai negražus,visiškai nevyriškas,gražus vienintelis Jurkutės partneris,ta ir lydosi prie jo, ir dar viena nieko moteriškė,nepamenu,gal Norberto,ištekėjusi ta...atsiprašau,kiti,kitos-nieko ensakysiu..fainiausiai šoka Monika ,elgiasi natūraliai,nuoširdžiai,draugiškai,kitos-labai dirbtinai
Jau matyt štolcą apčiupinėjo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų