Paaiškino, kodėl Harry iš tiesų susižavėjo Meghan: tai buvo nulemta iš anksto

Pastarasis laikotarpis karališkajai šeimai išties nebuvo pats lengviausias – vos praėjus kelioms dienoms po naujųjų metų, princas Harry ir Meghan Markle netikėtai pareiškė, kad ketina sumažinti savo, karališkosios šeimos narių, pareigas, ir daugiau laiko praleisti JAV.

6

Ir nors daugelis iškart dėl tokio sprendimo ėmė kaltinti Markle, karališkosios šeimos biografė yra įsitikinusi priešingai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškino, kodėl Harry iš tiesų susižavėjo Meghan: tai buvo nulemta iš anksto

Anot jos, iškart buvo akivaizdu, kad Harry likimas – įsimylėti panašią moterį į savo mamą, princesę Dianą. Ji taip pat sulaužė ne vieną taisyklę, tačiau pasaulis ją vis tiek dievino.

„Panašu, kad Harry niekuomet nenorėjo paprastos „taip“ moters, kuri ramiai sektų jam iš paskos per karališkuosius renginius. Vietoje to, jis norėjo aštrios, spygliuotos ir tokios moters, kuri pati galėtų pastovėti ant kojų“, – užsienio žiniasklaidoje rašė biografė Angela Levin.

Biografė įsitikinusi, kad ankstesni, nepavykę jo santykiai jam puikiai parodė, kokios žmonos jam reikia: „Tos, kuri yra graži, protinga, šilta, seksuali ir turi tvirtą nuomonę, bet kartu ir motinai reikalingų bruožų“.

Levin pridėjo, kad M. Markle ir princesė Diana turėjo nemažai panašumų, tačiau ypatingai ryškus buvo jų abiejų noras padėti tiems, kurie gyvena skurde. Negana to, su Meghan Harry susipažino tada, kai šiai buvo tiek metų, kiek Dianai, kai ši žuvo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Harry ir M. Markle šią naujieną, jog ketina apmažinti savo karališkas pareigas, ir daugiau laiko praleisti JAV, paskelbė niekam prieš tai apie pokyčius nepasakoję, o negana to, tam pasirinko itin blogą dieną. Viešumoje žinia pasirodė trečiadienio vakarą, o štai ketvirtadienį – princo Williamo žmonos Kate Middleton gimtadienis.

Artimas princo Williamo šaltinis pasakojo, kad jį tai kaip reikiant įsiutino. „Tai jį tiesiog apakino, o juk nesutarimai tarp brolių ir taip yra iš anksčiau. Liūdna, todėl, kad kai jie buvo maži, Williamas būdavo pirmas žmogus, pas kurį Harry atbėgdavo su naujienomis. Williamas yra ypatingai įskaudintas, tačiau tuo pat metu jis turi koncentruotis į savo šeimą ir bandyti gyventi savo gyvenimą“, – sakė šaltinis.

Netrukus po Harry ir Meghan pareiškimo pasisakė ir karalienė, kuri priminė, kad pora su kitais šeimos nariais apie tai nė nesikalbėjo. „Diskusijos su Sasekso kunigaikščiu ir kunigaikštiene – dar ankstyvose stadijose. Mes suprantame jų norą sukti kitu keliu, tačiau tai – labai sudėtingi klausimai, kuriems išspręsti prireiks laiko“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
A
ARVYDAS
2020-01-22 04:18:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anglams monarchija yra jų tapatumo šventovė..Savižudės princesės Dianos sūnus palaidūnas princas Haris yra kiaulė prie šventovės altoriaus.
Atsakyti
0

A
ARVYDAS
2020-01-22 04:18:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anglams monarchija yra jų tapatumo šventovė..Savižudės princesės Dianos sūnus palaidūnas princas Haris yra kiaulė prie šventovės altoriaus.
Atsakyti
0

A
ARVYDAS
2020-04-19 09:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai turėjo istorinę galimybę turėti paveldimą monarchiją,karalius ir princus.Sutrukdė lietuvių tautos GENOCIDAS.1654-1655 šimtatūkstantinė laukinių maskolių rusų orda sudegino Lietuvą,nužudė du milijonus lietuvių.Fantastinio grožio Vilnius buvo sudegintas iki pamatų,pilys nugriautos.Dalis lietuvių pasitraukė į.Lenkiją.Todėl trečdalis lenkų yra lietuvių kilmės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų