Paaiškėjo, kiek DiCaprio uždirba už vieną filmą: suma atima žadą

Aktorius Leonardo DiCaprio yra vienas žinomiausių Holivude – visi filmai, kuriuose jis pasirodo, sulaukia didžiulės sėkmės, o jo, kaip aktoriaus talentas, išties yra neginčytinas.

4

Ir nors savo pirmąjį „Oskarų“ apdovanojimą jis gavo tik 2016-aisiais, jis jau daugelį metų yra laikomas ir vienu brangiausiai apmokamų aktorių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kiek DiCaprio uždirba už vieną filmą: suma atima žadą

Daugelio nuostabai, neseniai jis ir kitas Holivudo vilkas – Bradas Pittas – pagaliau suvaidino bendrame filme „Once Upon A Time In Hollywood“. Ne vienas abiejų aktorių gerbėjas tikėjosi, kad jiedu kartu bendrame kūrinyje suvaidins kur kas greičiau, tačiau kaip juokavo B. Pittas, tam buvo priežatis.

„Aš kurį laiką prieš jį turėjau apribojimo orderį… Viskas dėl incidento, įvykusio 1994-aisiais, apie kurį mes nenorime kalbėti“, – šmaikštavo jis.

Tiesa, vis dėlto faktas, kad minėtame filme vaidino ne tik jie, bet ir kiti puikiai žinomi Holivudo veidai, L. DiCaprio teko pasitenkinti mažesniu, nei įprastai užmokesčiu. Neseniai užsienio žiniasklaida atskleidė, kad Leonardo už savo vaidmenis paprastai gauna 20 milijonų dolerių, tačiau už šį filmą jis gavo 15 milijonų.

Tiesa, tikimasi, kad nuo bendro pelno už parduotus bilietus, bendrai už šį filmą aktorius gali gauti net 45 milijonus dolerių.

„Viena svarbiausių Leo savybių yra nuoseklumas. Jei jis vaidina filme, visi žino, kad jis bus geras vien jau dėl to. Ar atsimenate filmą, kuriame jis būtų vaidinęs, ir jis būtų buvęs prastas? Tačiau tai nėra atsitiktinumas – Leo visada be galo daug dirba“, – tikino „Sony“ filmų vadovas Tomas Rothmanas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų