Paaiškėjo, kas lemtingą vakarą Lovato davė narkotikų: teistas kelis kartus

Praėjusių metų liepos mėnesį muzikos pasaulį pasiekė baisi žinia, kad žinoma dainininkė Demi Lovato buvo skubiai išgabenta į ligoninę perdozavus heroino. Ši žinia sukretė ne tik jos artimuosius, draugus, bet ir gerbėjus.

66

Daugeliui iškilo klausimas iš kur garsi atlikėja gavo šių narkotinių medžiagų? Pagaliau galime nebespėlioti ir atsakyti į šį klausimą. Anot portalo dailymail.uk.co, Brandonas Johnsonas pripažino, kad jis aprūpindavo D. Lovato narkotinėmis medžiagomis. Jis liepos mėnesį dainininkei davė beveik mirtiną dozę.

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tylą nutraukusi Demi Lovato privertė gerbėjus išsižioti: „Gražiausia moteris pasaulyje“

Pagal gautus teisinius dokumentus, Brandonas šiuo metu turi tris nusižengimus, kurie yra susiję su heroino ir ketamino pirkimu ir laikymu. Teisėsaugos pareigūnai turėjo įtarimų, kad jis su savimi turi narkotiniu medžiagų, kai buvo pastebėtas įtartinai eidamas į San Fernando slėnį, su savimi jis nešėsi kuprinę, buvo su gaubtu. Tuo metu jį stebėję pareigūnai jį sulaikė ir patikrino.

Jo kuprinėje rado 400 dolerių ir narkotinių medžiagų. Praėjusį rugsėjį buvo pranešta, kad Brandonui buvo išduotas arešto orderis dėl šio nusižengimo. Taip pat, birželio mėnesį jis buvo sulaikytas už kokaino laikymą ir vairavimą išgėrus. Panašu, kad vaikinas nepasimoko iš savo klaidų, nes dar kovo mėnesį jis buvo sugautas su narkotinėmis medžiagomis ir 10 000 dolerių grynaisiais pinigais, ir šautuvu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų