Paaiškėjo daugiau detalių apie Maskvoje rastą moters kūną: prabilo jos buvęs vyras

Antradienį įvyko baisi nelaimė. Maskvoje ant asfalto buvo rastas moters kūnas su sudaužyta galva. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo  Irinos Šafirovos kūnas. Moteris buvo puikiai žinoma pramogų pasaulio tarpe.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, jog moteris nusižudė.

„Ji niekada nebuvo linksma. Žmogus turi viską, bet jo akys drumstos, nelaimingos. Ji bandė būti pozityvi, bet nepavyko“, – kalbėjo artima draugė.

Apie nelaimę prabilo ir jos buvęs vyras: „Vienintelė versija yra ta, kad ji buvo viena, palikusi šeimą nuo mylinčio vyro. Norėjo rasti princą ant balto žirgo, kuris ją mylėtų dar labiau“.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog prieš pat tragediją, 45 metų moteris, buvo gydoma psichiatrijos klinikoje. Pagal vieną versiją, ji išgyveno sunkias skyrybas su verslininku Borisu Šafirovu, tačiau nėra žinoma, ar būtent dėl to ji gydėsi.

Teisėsaugos pareigūnai aiškinasi mirties aplinkybes. Paaiškėjo, kad Irina mirė nuo patirtų sužalojimų, iškritusi iš 15 aukšto.

Skelbiama, jog be mamos liko augti 3 vaikai, pranešė starhit.ru.


Rašyti komentarą...
S
Smūgis
2020-12-26 21:30:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
krito į veidą... Ir parašyk tu man. Jeigu iškrito iš 15 aukšto, tai gal krito veidu į asfaltą? O ne smūgis krito... Buožgalviai be logikos
Atsakyti
-5

L
Lietuvė
2020-12-26 21:38:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liūdna....
Atsakyti
-3

V
Vidastom
2020-12-26 21:26:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl dar niekas Putino neapkaltino?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų