P. Hilton nori kurti šeimą su savo berniuku-žaisliuku

Amerikos popžvaigždė Paris Hilton vėl svajoja apie vestuves – ji paskelbė, kad nori apsigyventi su mylimuoju modeliu Riveriu Viiperiu ir susilaukti vaikų. 32 metų buvusi vakarėlių liūtė tvirtina, kad jos prioritetai pasikeitė ir dabar ji nori kurti gyvenimą su savo berniuku-žaisliuku, kuris yra 11 metų už ją jaunesnis.

Interviu televizijos laidai „The Wendy Williams Show“ P.Hilton sakė: „Manau, šeima – kiekvienos moters svajonė. Gyvenimo prasmė ir yra vieną dieną sukurti šeimą bei susilaukti vaikų“.

Prisipažinusi, kad „beprotiškai įsimylėjo“ savo draugą modelį, realybės televizijos žvaigždė pridūrė: „Jaučiuosi tokia laiminga, kad jį sutikau. Jis yra vienas maloniausių ir ištikimiausių vyrų, kokius tik esu sutikusi per visą savo gyvenimą. Jis elgiasi su manimi kaip su princese. Be to, jis yra gražiausias mano matytas vyras“.

Tačiau R.Viiperi nereikėtų puoselėti pernelyg didelių vilčių – P.Hilton saldžiai kalbėdavo ir apie buvusius mylimuosius Dougą Reinhardtą, Benji Maddeną ir laivybos turto paveldėtoją Parį Lacį, su kuriuo buvo net trumpai susižadėjusi.  


Rašyti komentarą...
t
tfu
2013-06-06 18:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
klyno reikalai, nieko stebuklingo
Atsakyti
0

t
t
2013-06-06 20:23:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
yra video kaip ji čiulpia :D
Atsakyti
0

:
:)
2013-06-06 16:19:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų