„Oskaruose“ – sumaištis: per klaidą „Kalifornijos svajos“ paskelbtas metų filmu

Sekmadienio vakarą Los Andžele įvyko svarbiausias ir milijonus prie ekranų pritraukęs renginys – „Oskarų“ teikimo ceremonija. Jau 89-ąjį kartą paauksuotomis statulėlėmis apdovanoti labiausiai kine nusipelnę žmonės. Vis dėlto iškilmingoje ceremonijoje netrūko ir labai apmaudžių nesklandumų.

93

Aktorei Faye Dunaway ir Warrenui Beatty buvo patikėta paskelbti vienos svarbiausių nominacijų – Metų filmo – laimėtojus. Garsi moteris  pasišaipė iš pranešėjo Warreno Beatty, kad jam ilgai truko perskaityti nugalėtojo pavadinimą, ir paskelbė, kad laimėjo „Kalifornijos svajos“. W.Beatty atrodė suglumęs ir sakė delsęs paskelbti nugalėtoją, nes voke buvo įrašytas aktorės Emmos Stone vardas ir „Kalifornijos svajų“ pavadinimas.

(93 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Oskaruose“ – sumaištis: per klaidą „Kalifornijos svajos“ paskelbtas metų filmu

Visa filmo „Kalifornijos svajos“ kūrybinė grupė susirinko į sceną, dėkojo komisijai už pasitikėjimą ir įvertinimą. Netrukus filmo prodiuseris Jordanas Horowitzas nutraukė kalbą, pastebėjęs, kad ant voko užrašytas kitas filmas. Kalbos netrukus nutrauktos, o apsidžiaugę filmo „Kalifornijos svajos“ negalėjo nuslėpti nuostabos ir liūdesio. Svarbiausia, pati filmo komanda turėjo pranešti, ką ne jie tapo laimėtojais, o režisieriaus Barry Jenkinso drama „Moonlight“ („Mėnesiena“).

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Oskarų“ apdovanojimo ceremonijos raudonas kilimas" prabanga ir prikraustantis spindesys

Įvykusi klaida sukėlė didžiulę sumaištį, o susirinkę svečiai nesuprato, ar tai nėra pokštas. Tuomet ceremonijos vedėjas komikas Jimmy Kimmelis žengė į priekį ir paskelbė, kad iš tikrųjų laimėjo „Mėnesienos“ kūrėjai, bei pademonstravo kaip įrodymą voke įrašytą tekstą.

„Žinojau, kad susimausiu, – pajuokavo pirmąkart „Oskarų“ ceremoniją vedantis J.Kimmelis. – Pažadu niekada nebegrįžti.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų