„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė – kalėjime: kamera dalinsis su trimis kalinėmis

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Felicity Huffman – kalinė Nr. 77806-112 – antradienį prisistatė į federalinį kalėjimą Kalifornijoje atlikti dviejų savaičių laisvės atėmimo bausmės dėl kyšio davimo siekiant įtaisyti dukrą į prestižinį universitetą.

6

Kyšininkavimo JAV koledžuose skandalas yra įtraukęs dešimtis turtingų motinų ir tėvų, norėjusių matyti savo vaikus elitinėse mokyklose.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė – kalėjime: kamera dalinsis su trimis kalinėmis

F. Huffman vyras, aktorius Williamas H. Macy, atvežė ją į Federalinę pataisos instituciją Dubline – negriežto režimo moterų kalėjimą netoli San Fransisko, pranešė aktorei atstovaujanti viešųjų ryšių kompanija „TASC Group“.

Kalėjimą Dubline žiniasklaida vadina vienu patogiausių Amerikoje.

Kaip ir visos kalinės, F. Huffman gaus kalėjimo uniformą ir apatinius, įstaigoje į ją bus kreipiamasi jos numeriu. Viena kamera ir atviru tualetu ji dalysis su kitomis trimis kalinėmis.

56 metų F. Huffman „yra pasirengusi atlikti įkalinimo bausmę“, – sakoma trumpame „TASC Group“ pareiškime.

Federalinis teismas Bostone, Masačusetso valstijoje, praėjusį mėnesį skyrė aktorei 14 dienų kalėjime, 27,3 tūkst. eurų baudą, 250 valandų visuomenei naudingo darbo ir vienerių metų bandomąjį laikotarpį, jai pripažinus savo kaltę dėl sukčiavimo ir sąmokslo.

Gegužę ašaromis apsipylusi „Oskarų“ nominantė prisipažino davusi 13,3 tūkst. eurų kyšį, kad jos vyriausia dukra geriau išlaikytų stojamąjį egzaminą į koledžą.

Per teismo posėdį dėl bausmės F. Huffman ašarodama atsiprašė: „Buvau išsigandusi. Buvau kvaila ir labai suklydau.“

Aktorė tapo pirmuoju plačiai žinomu žmogumi, sulaukusiu bausmės, susijusios su visą šalį sukrėtusiu sukčiavimo skandalu.

Dėl šio skandalo yra apkaltinta dar 50 žmonių.

Suma, kurią F. Huffman sumokėjo skandalo centre esančiam stojimo į universitetus konsultantui Williamui Singeriui, yra nedidelė, palyginti su kitais įtariamais šios schemos kyšiais. Kai kurie tėvai kaltinami sumokėję iki 454 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų