Nuomininko elgesys šokiruoja: romanai su jaunesnėmis moterimis peržengė visas ribas

 “Važiuoju pas Jadvygą, gyveančią Telšių rajone. Ji prašo iš namų ilkledinti nepageidaujamą nuomininką, kuris ją žlugdo morališkai ir smurtauja”, - taip trečiadienio “TV pagalbos” istoriją pradeda Sandra Žutautietė.

Vos tik atvykusi į moters namus, Sandra iš tiesų sutiko vyriškį. Pagal pasakojimą, tai ir yra tas nepageidaujamas nuomininkas. Prieš penkerius metus Jadvygos namuose netikėtai atsiradęs Audrius dėjosi didžiai nustebęs, kad buvo iškviesta pagalba. “Nesuprantu aš tos moters. Kažkada man policiją iškvietė, tai aš apsirengiau ir išvažiavau. O paskui ji man pati skambino ir prašė, kad sugrįžčiau”, - stebėjosi nepageidaujamas nuomininkas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuomininko elgesys šokiruoja: romanai su jaunesnėmis moterimis peržengė visas ribas

“Mes riejamės kiekvieną dieną. Audrius užgaulioja mane vadindamas dvėseliena, auka. O dažnai į darbą paleidžia kojas ir kumščius. Pradeda mane daužyti, taškyti”, - skundėsi moteris. Jadvyga pagalbą pasikvietė, nes nori išmesti Audrių iš namų. Tiesa, visiškai neaišku, kokie santykiai juos sieja. Ar jie sugyventiniai, ar vyriškis tik nuomininkas – nesusigaudo ir pati Jadvyga. Gal tik nuomininkai, nes Audriui Jadvyga esą... per sena, man jam patinka žymiai jaunesnės.

“Aš esu dvylika metų vyresnė. O jis panas čia vedžiojasi, pamatytumėt, kas tada čia vyksta – tikras “bardakas”. Aš noriu ramybės ir kad jis išsinešdintų iš mano namų”, - šaukė Jadvyga. Nors Audrius po sunkios ligos sunkiai vaikšto, tai, anot Jadvygos, jam netrukdo namuose siautėti ir jaunas moteris mylėti.

Jadvyga skundėsi, kad apsigyvenęs jos namuose, Audrius karaliumi pasijuto. Savo pensiją prageria, o paskui jos pinigų reikalauja. Vyriškis gi sako, kad buvo laimėjęs didelę pinigų sumą, kurią “sukišo” į Jadvygos namą.

“Santykiai tarp šių dviejų žmonių tikrai keisti. Kad ir kokia priežastis būtų, čia yra Jadvygos namai. Todėl ji turi teisę reikalauti, kad Audrius išsikraustytų. Moteris pageidavo, kad nuomininkas jos namus paliktų dar šiandien. Tik kad šis nelabai turi kur eiti. Tiesa, vyriškis nesiliauja girtis moterų dėmesiu. Esą pulkai gražuolių puola į glėbį. Tai galbūt kuri nors suteiks Audriui prieglobstį”?- svarstė Sandra Žutautienė.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų