Laida „Nuodėmių dešimtukas“ šį kartą domėsis skandalingiausiomis žinomų Lietuvos žmonių skyrybomis!

Vos prieš kelias dienas žiniasklaidoje pasirodė fotografijos, kuriuose – TV laidų vedėja ir modelis Violeta Repčenkaitė-Blėdienė užfiksuota draugo glėbyje. Viename vakarėlyje sutiktas gražuolės vyras verslininkas Titas Blėdis vos pamatęs įjungtas filmavimo kameras kaip įmanydamas stengėsi kuo greičiau nuo jų pasprukti. Tačiau visgi nepatogių klausimų apie yrančią santuoką su Violeta išvengti vyriškiui nepavyko.

„Koks jūsų reiklalas, kodėl į vakarėlį atėjau vienas? Aš žinau, kur mano žmona, ir man to pakanka“, – vos tramdydamas pyktį į kameras rėš Titas Blėdis.

Dar viena skandalingoji dešimtuko istorija – dainininkės Džordanos Butkutės ir jos ilgamečio širdies draugo Sergejaus Gorbono skyrybų drama.

„Prieš porą savaičių Džordana pagamino vakarienę, pasišnekojom. Atrodo, buvo viskas gerai... Apie 10 valandą vakaro ji išsikvietė taksi ir išvažiavo. Kitą dieną paskambino ir pasakė, kad nebegrįš“, – su nuoskauda pasakos ilgametis dainininkės draugas.

„Nuodėmių dešimtuke“ bus išklausyta ir antroji pusė – dėmesio sulaukusi Džordana Butkutė. Kai kūrybinė laidos komanda pabandė išsikviesti taksi, kurį vairuoja jos naujasis širdies draugas Elegijus, niekas nė neįsivaizdavo, kad vyriškis atvažiuos su pačia Džordana. Prakalbinti netikėtai užkluptą žvaigždę ir mylimąjį nebuvo sunku.

REKLAMA

„Dabar viskas labai komplikuota. Tačiau esu laiminga. Butas priklauso man, todėl Sergejus gali eiti į visas keturias puses. Man jau nesvarbu“, – žurnalistams pasakos Džordana.

Apie naujai užsimezgusią meilę žvaigždei pasipasakos ir naujas atlikėjos išrinktasis Elegijus...  

Karščiausios vasaros skyrybų dramos „Nuodėmių dešimtuke“ – trečiadienį, birželio 17 dieną 20.10 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
G
Goda
2009-06-16 16:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
prasigere nezino kad daros cia as apie butkute dar tas sergejus ja biski kontroliuodavo o dabar... mete ji ir dabar tikrai bus gatves kandzliulnike gaila man jos bet pati sau kelia pasirinko.
Atsakyti
0

T
Tai,
2009-06-17 00:17:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad Butkute nukale taksista,tai jos drauge jau pasikels auksciau ir koki mesininka vistiek nukals.Abi labi -pereinamosios taures.Zvaigzdes ir elitines...patys nuspreskit kas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų