Nuo šiol „Power Hit Radio“ penktadienius užkurs su DJ Tiesto

Lapkričio 6 d. startuoja nauja „Power Hit Radio“ laida su vienu žinomiausių pasaulio šokių muzikos atlikėju, Nyderlandų elektroninės muzikos prodiuseriu ir didžėjumi – Tiesto. Nuo šiol, kiekvieną penktadienį, nuo 23.00 val. vakaro iki vidurnakčio, klausytojai galės mėgautis ir šėlti su Tiesto elektroninės muzikos kūriniais.

3

„Tiesto išskirtinumas yra jo padarytas įdirbis šokių muzikos pasaulyje. Tikrai mažai didžėjų sugebėjo tiek laiko išlikti aukštumose ir ne tik kad išlaikyti savo gerbėjų armiją, bet ją dar ir praplėsti. Daugelis jį mėgsta už jau klasika tapusius „trance“ stiliaus kūrinius, bet daugelį metų išlikti vienu populiariausių didžėjumi jam padeda ir gebėjimas prisitaikyti prie besikeičiančių muzikos „trendų“. Labai džiaugiuosi, kad nuo šiol penktadieniais ir savo klausytojams galėsime pasiūlyti valandą jo remiksų“, – naujieną pristatė „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo šiol „Power Hit Radio“ penktadienius užkurs su DJ Tiesto

Tiesto kūrinius daugelis puikiai žino, tačiau ar daug žinote apie patį jų autorių? Atsakykite į dešimt klausimų ir laimėkite firminį „Power Hit Radio“ džemperį! Nugalėtojas bus paskelbtas penktadienį (lapkričio 6 d.) prieš Tiesto laidą. Klausimus rasite čia.

Tiesto mix’ai kiekvieną penktadienį nuo 23.00 val. iki 00.00 val., tik per „Power Hit Radio“!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų