REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, TV3 televizijos žiūrovai buvo kviečiami praleisti kartu su į eterį sugrįžusiais „Auksiniais svogūnais“.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, TV3 televizijos žiūrovai buvo kviečiami praleisti kartu su į eterį sugrįžusiais „Auksiniais svogūnais“.

REKLAMA

Dar labiau subrendę, ryškiausiomis žvaigždėmis ir sąmoju spindintys bei politikos nusidėjėliams akis graužiantys Lietuvos humoro apdovanojimai ir vėl džiugino sąmoju bei dovanojo nepamirštamą, juoko kupiną vakarą! 

Ceremonijos metu buvo suskaičiuoti visi ryškiausi pastarojo meto skandalai, o jų veikėjai parodyti „svogūniškoje“ šviesoje.

Pro apdovanojimų rengėjų akis niekada nepraslysta nė vienas atgarsio visuomenėje sulaukusio įvykio herojus, nė vienas nusikalbėjimas ar nuėjimas į šoną – tuo įsitikinome ir šį vakarą.

Žiūrovai iš viso pamatė 10 nominacijų – nuo „Metų lošėjo“, „Metų aktoriaus“, „Metų siurprizo“ iki… „Metų Gražulio“.

REKLAMA
REKLAMA

Visą ceremonijos įrašą žiūrėkite šio straipsnio pradžioje.

Dar daugiau įdomybių žiūrovų laukė išvydus garsiausių šalies žvaigždžių pasirodymus, kurių metu jos įsikūnijo į labiausiai pernai linksniuotus valdžios atstovus.

REKLAMA

Tiesa, pamatėme ne tik su politika susietus įvykius – štai Natalija Bunkė virto Viktorija Siegel ir scenoje pasirodė kartu su Laurynu Suodaičiu. Jų daina neabejotinai taps hitu, o dainos tekstas priminė, kad dramai, kurią patyrė ši šeima, vieta nebent tik... Holivude!

Savo ruožtu L. Suodaitis nepraleido progos pašmaikštauti ir užsiminė, kad garsusis incidentas, arba, kaip sakė pats, „pabaigos pradžia“, dėl kurio pernai jo pavardė žiniasklaidoje buvo linksniuojama kone nuolatos, netrukus skaičiuos metų sukaktį.

REKLAMA
REKLAMA

O žiūrovai netgi sužinojo, kokios dovanos V. Siegel nuo L. Suodaičio sulauks po apdovanojimų.

Tiesa, pats Laurynas juokavo, kad tai, matyt, neįvyks be teismo įsikišimo. O Justinas Jankevičius tuo tarpu pridėjo, kodėl Laurynas jam – didžiausias įkvėpimas.

Tiesa, tai – ne vienintelis laukiantis siurprizas.

Deividas Norvilas-Deivis tradiciškai virto Petru Gražuliu, kuris pats šįkart apdovanojimuose, kaip pastebės Arūnas Valinskas, pasirodė su savo veiklos Palangoje įrodymu – dukrele Monika.

O užlipęs ant scenos, jis ne tik atskleidė, kodėl iš tiesų buvo išmestas iš Seimo, bet netgi teigs išsiaiškinęs tikrąją priežastį, kodėl Ingrida Šimonytė ir Dalia Grybauskaitė jam niekuomet nežiūrėdavo į akis… 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šarūnas Banevičius vienam vakarui tapo Ignu Vėgele, Ramūnas Rudokas – Gitanu Nausėda, Rosita Paulauskaitė – Ingrida Šimonyte, Inga Valinskienė – Dalia Grybauskaite.

Ir tai – tik dalis linksmų įsikūnijimų, kurie džiugino ir vertė šluostytis juoko ašaras.

Iškilmingai ceremonijai tradiciškai dirigavo neišskiriamas duetas – A. Valinskas ir J. Jankevičius.

O scenoje pasirodė gausus būrys garsiausių Lietuvos žvaigždžių. Tai – Česlovas Gabalis, Žilvinas Žvagulis, Radži, Violeta Mičiulienė bei daugelis kitų.

„Auksiniai svogūnai“ – balandžio 1-ąją, nuo 19.30 val. per TV3. Visą ceremonijos įrašą žiūrėkite šio straipsnio pradžioje:

tv3.lt

Tie svogūnai jau samanomis ir kerpėmis apaugę, nuobodybė
Medinių bajerių ir patyčių šou su medine aukštuomene. Traktorių reklamos aukos...
Valinskas tiek kompleksuotas už išmetimą jį seimo, kad prarado bet kokį padorumą. Jokio jumoro, kuo labiau primityviai apspjaudyti. Ir kaip tie valdžios žmonės renkasi į tokį šššššš
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų