Norite pakeisti įvaizdį? TWINS stilistės kviečia dalyvauti PLC MEGA stiliaus iššūkyje

Šiuolaikiniame pasaulyje, kai tiek apstu drabužių pasirinkimo ir greitoji mada lekia greičiau nei turime laiko ją pavyti, į pagalbą ateina mados žinovai: stilistai, mados tinklaraštininkai ir apžvalgininkai.

Dovilė ir Živilė – seserų dvynių duetas „TWINS“ ateina su svarbia žinute teigdamos: „Esame unikalios ir dviguba jėga!“. Seserys pasiruošusios ne tik patarti stiliaus klausimais, pasitelkdamos paprastumo ir žaismingumo prieskonius, bet ir įrodyti, jog nereikia turėti krūvos pinigų, kad atrodytum išradingai ir skoningai.

Jau nuo kovo 2 d., penkis šeštadienius iš eilės prekybos ir laisvalaikio centre MEGA turėsite išskirtinę galimybę tapti dueto TWINS stiliaus dvikovos dalyviu ir LAIMĖTI ĮVAIZDŽIO POKYČIUS!

Viskas ko reikia:

  • šeštadienį, nuo 12 val., atvykti į prekybos ir laisvalaikio centro MEGA centrinę aikštę prie akvariumo, kur jūsų lauks žavusis TWINS duetas;
  • noro pasikeisti;
  • teisingai atsakyti į atrankinį dalyvio klausimą ir tu jau turi šansą laimėti stiliaus derinį nuo galvos iki kojų.

Seserys tarpusavyje varžysis, kuriai geriau pavyks sukurti dalyviams naują stilių, o tarp šių laimingųjų galite būti ir jūs! Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA susirinkę stiliaus dvikovą stebintys žiūrovai spręs, kuri iš stilisčių laimės. Kiekvieną šeštadienį susirinkusiųjų laukia charizmatiškasis renginio vedėjas Tomas Grigaitis ir daugybė žaidimų bei prizų!

REKLAMA

Dovilė ir Živilė tvirtina, kad kuriant įvaizdį visada atsižvelgia į mados aktualijas, tačiau nepamiršta ir komforto jausmo, kadangi mano, jog kiekvienas žmogus turėtų rengtis taip, kaip jaučiasi patogiausiai, pridedant kelias žavias stiliaus detales paįvairinimui ir unikalumui.

„TWINS stiliaus dvikovų“ renginių datos:

1. Kovo 2 dieną, 12 val., prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ centrinėje aikštėje prie akvariumo.

2. Kovo 9 dieną, 12 val., prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ centrinėje aikštėje prie akvariumo.

3. Kovo 16 dieną, 12 val., prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ centrinėje aikštėje prie akvariumo.

4. Kovo 23 dieną, 12 val., prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ centrinėje aikštėje prie akvariumo.

5. Kovo 30 dieną, 12 val., prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ centrinėje aikštėje prie akvariumo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų