Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Loreta Bartusevičiūtė (Fotobankas)

Birželis – tradiciškai laikomas vyrų sveikatos išsaugojimo mėnesiu, kai stipriosios lyties atstovai raginami ypač atkreipti dėmesį į prostatos vėžį.

6

Birželis – tradiciškai laikomas vyrų sveikatos išsaugojimo mėnesiu, kai stipriosios lyties atstovai raginami ypač atkreipti dėmesį į prostatos vėžį.

REKLAMA

Apie vyrų sveikatą atvirai prabilo ir seniai viešumoje matyta Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė, baleto pedagogė, maestro Virgilijaus Noreikos našlė.

Renginyje, kuris buvo skirtas paminėti Tėvo dienos progą ir vyrų sveikatos mėnesį, moteris skyrė jautrią žinutę, kuri skatino susimąstyti.

REKLAMA

„Norėčiau pasveikinti su Tėvo diena. Tai tikrai yra nuostabi šventė. Ypatingai, kai tėveliai yra šalia, sveiki. Deja, būna taip, kad tų tėvelių negali matyti šalia, šioje gražioje šventėje, nes jie jau nukeliavę aukštyn. Todėl norėčiau raginti vyrus dažniau lankytis pas gydytojus dėl prostatos.

Neatidėliokite vizitų pas juos. Dažniau lankykitės. Mielosios moterys, žmonos, raginkite vyrus tyrimams dažniau, kad jie dažniau prižiūrėtų savo sveikatą. Nes jie mums yra labai brangūs. Mes juos labai mylime. Vyrai – puikūs tėvai, vyrai.

Tad, norėčiau dar padėkoti gydytojams. Jie yra nuostabūs, puikūs profesionalai. Labai daug jėgų atidavę ir atiduoda pacientams. Tad žemai lenkiuosi ir būkite sveiki. Prižiūrėkite savo sveikatą. Nepamirškite apie tai. Sveikata – brangiausias turtas. Medikams – ačiū. Širdingai dėkoju“, – jautriai kalbėjo moteris.

Nors šiais laikais gydytojai bei visuomenė į vyrų antrosios širdies – prostatos – sveikatą atkreipia vis daugiau dėmesio, visgi stipriosios lyties atstovai neretai privengia lankytis pas urologą, tinkamai neįvertina jaučiamų simptomų ir ignoruoja daugelių ligų pradžią.

REKLAMA
REKLAMA

Tai įrodo ir statistika – kasmet Lietuvoje diagnozuojama 2-3 tūkstančiai prostatos vėžio atvejų, todėl tik laiku tikrinantis ir rūpinantis prostatos sveikata, vyrai gali apsisaugoti nuo įvairių klastingų ligų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2018-aisiais kovo 3-ąją dieną mirė maestro, operos solistas Virgilijus Noreika. Einantį 83-uosius metus, vyro gyvybę pasiglemžė sudėtinga liga. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų