• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dauguma yra girdėję automobilių prekeivių istorijas apie įspūdingai išlaikytus automobilius iš Vokietijos, bet kiek jose būta tiesos?

7

Dauguma yra girdėję automobilių prekeivių istorijas apie įspūdingai išlaikytus automobilius iš Vokietijos, bet kiek jose būta tiesos?

REKLAMA

Šiandien pradedamos rodyti „Go3“ originalaus turinio laidos „Vokiška svajonė“.

Žiūrovai pamatys kaip turinio kūrėjas Norbertas Daunoravičius-Norbe ir fotografė Greta Kuliušaitė keliaus po Europą, ieškodami savo svajonių automobilio, o jų kelionę lydės ne tik linksmi nuotykiai bei apsilankymas Amsterdamo Raudonųjų žibintų kvartale, bet ir konfliktai. 

Du automobilių fanai ir draugai Norbė ir Greta, leidosi į kelionę po Europą, kuri iš pradžių ir turėjo suktis tik apie automobilius, jų kultūrą, istoriją bei išbandymą „Nürburgring“ trasoje.

Šią kelionę turėjo vainikuoti Vokiškos svajonės išpildymas: įkvėpti tėvų pasakotų istorijų apie įspūdingai išlaikytus automobilius iš Vokietijos,  draugai nusprendė, kad nori tokį automobilį surasti ir juo grįžti į Lietuvą.

REKLAMA
REKLAMA

Kelionėj ne viskas buvo rožėmis klota.

Nuo miego pigiausiuose Berlyno konteineriuose, vadinamuose viešbučiu, prarasto biudžeto, iki konfliktų dėl „perekupo“ darbo moralės ir išsiskyrusių nuomonių dėl įdomybių Amsterdame. 

REKLAMA

„Kelionės užduotis buvo nuvykti į Vokietiją, rasti tinkamą automobilį bei jį nupirkti ir parvažiuoti atgal į Lietuvą. Visiškai taip pat, kaip anksčiau mūsų tėvai ieškodavo turguje, arba vykdavo į vakarus pirkti patys. Nors iš tikro ir patį automobilį Vokietijoje nupirkti nėra taip lengva kaip dauguma galvoja... Galvojau, kad sudėtingiausias dalykas bus įsigyti automobilį, vis dėlto po to supratau, kad mūsų dar laukia beveik 2000 km kelias iki namų...“ – naudotų automobilių prekybos užkulisius atskleidžia turinio kūrėjas N. Daunoravičius-Norbe. 

REKLAMA
REKLAMA

„Smagiausia šioje kelionėje man buvo „Nürburgring“ trasoje, dėl milžiniškos lenktyninių automobilių koncentracijos, nespėjau net sukioti galvos ir jų nužiūrinėti.

Taip pat pirmą kartą gyvenime pamačiau savo svajonių automobilį „Lamborghini Countach“, tai man suteikė motyvacijos užsidirbti jam pinigų, žiūrėsim ar įkvėpė užtektinai (juokiasi).

Vokietija mane maloniai nustebino, o gyventi ir keliauti su 3 vyrais buvo gana sudėtinga užduotis, tai manau pajaus ir žiūrovai“, – apie moteriškus iššūkius užsimena fotografė G. Kuliušaitė. 

Netikėtumų ir keisčiausių nuotykių kupina „Vokiška svajonė“ – nuo spalio 17 d. tik per naujos kartos televiziją „Go3“!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų