Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

„Power Hit Radio“ skelbė niekur negirdėtą konkursą, visiems norintiems siūlė dalyvauti „Power naujoko“ iššūkyje ir tapti „Power Hit Radio“ komandos dalimi.

„Power Hit Radio“ skelbė niekur negirdėtą konkursą, visiems norintiems siūlė dalyvauti „Power naujoko“ iššūkyje ir tapti „Power Hit Radio“ komandos dalimi.

Į naujoko kėdę kandidatavo ne vienas, pirmajame etape reikėjo atkreipti į save dėmesį ir sukurti originalų video prisistatymą, kodėl būtent tu turėtum tapti populiariausio jaunimo radijo Lietuvoje vedėju. Vaizdo įrašai su prisistatymu talpinami specialiame polapyje (https://powerhitradio.tv3.lt/naujokas), o favoritus rinko ne tik visa „Power Hit Radio“ komanda, bet ir klausytojai. 

Pasibaigus pirmajam etapui ir atrinkus kandidatus, prasidėjo antrasis – „Studijos iššūkis“. Penki pirmame etape daugiausiai balsų sulaukę dalyviai šią savaitę atkeliaus į „Power Hit Radio“ studiją, o čia jų lauks Lauros Ignatovičiūtės ir Edgaro Kožuchovskio paruoštos užduotys! Pirmoji išbandyti savo jėgas atvyko Iveta Galminaitė, jai radijo vedėjai surengė nemažai patikrinimų, o vienas merginą nustebino.

REKLAMA
REKLAMA

Merginai bekalbant, vedėjai paliko studiją ir visas vadžias perleido Ivetai. Tiesa, pretendentė nepasimetė ir sukosi iš padėties. 

Kaip sekėsi konkurso dalyvei pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Kandidatus į „Power Hit Radio“ vedėjus pristatys ir kiekvieną dieną nuo 18 val. apžvelgs duetas, Laura ir Edgaras – radijo laidų vedėjo darbas pasiekiamas ranka!

Pamatyk, kaip atrodo naujoko darbo vieta: 

„Power Hit Radio“ – klausomiausia radijo stotimi jaunų žmonių (16-24 m.) tarpe. Praėjusio pusmečio rezultatai parodė, kad šio amžiaus klausytojai net 20,3 proc. laiko, praleisto beklausant radijo, skyrė būtent „Power Hit Radio“. O per savaitę šios savo pamiltos radijo stoties, gausios ne tik trankiausiais muzikos hitais, bet ir įtraukiančiomis laidomis, klausosi net daugiau nei ketvirtis milijono jaunų žmonių (16-34 m.)!

„Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais, o nuo šiol transliuoja ir objektyviausias TV3 žinias. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų