Netikėtai užklupusi žiema pralinksmino garsenybes: parodė, kaip moka iš to pasijuokti

Savaitgalį dauguma Lietuvos gyventojų mėgavosi beveik vasariškais orais, o štai antradienį , nuo pat ryto, visus netikėtai užklupo žiema. Žmonės socialiniuose tinkluose ėmė dalintis šmaikščiais paveikslėliais bei pokštais apie tai, kad sniego nesulaukėme visą žiemą, o artėjant vasarai jo – su kaupu.

Linksmomis nuotraukomis bei vaizdo įrašais pasidalijo ir Lietuvos garsenybės.

Ypatingai tokia netikėta žiema džiaugėsi dainininkų šeima, Petras ir Liveta Kazlauskai. Liveta socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo net keliomis nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Žinoma atlikėja teigė, kad dar niekuomet nėra mačiusi apsnigtų žiedų bei pridėjo, kad dabar sodą reikės gelbėti. O štai kitame vaizdo įraše buvo matomas ir Livetos vyras Petras, kuris, aplinkui sningant, nusprendė užgroti akordeonu.

„Jis yra sveikuolis, kas rytą pilasi šalto vandens kibirą ant galvos, žiemą maudosi eketėje, mėgsta maudynes sniege. Kadangi žiemą nebuvo sniego, tai šis rytas jį nudžiugino“, – pasakojo L. Kazlauskienė.

Įspūdingą figūrą bei nusiteikimą ne žiemai, o, greičiau, karštai vasarai, pademonstravo ir verslininkė Alesia Mačiulis. Su bikiniu, kailiniais ir šampanu lauke įsiamžinusi moteris juokavo, jog gamta – visuomet keliais žingsniais priekyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų