Netikėta dvikova: Jankevičius metė iššūkį plaukimo čempionui Rapšiui

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės Lietuvos ir Europos plaukimo čempionas, jau pasiruošęs atstovauti mūsų šalį Tokijo olimpiadoje – Danas Rapšys.

Sportininkas ne tik prisiminė karjeros pradžią, dalinosi patirtimi apie įtemptą pasiruošimą startui, bet ir priėmė Justino Jankevičiaus iššūkį – vyrai susirungė baseine ir varžytuves pratęsė studijoje.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netikėta dvikova: Jankevičius metė iššūkį plaukimo čempionui Rapšiui

Nuo mažumės sportuodamas Danas sukaupė išties įspūdingą medalių kolekciją, kuri vos telpa į lagaminą. Visus juos gražiai surūšiavo ir į ryšulius surišo ištikimiausias Dano gerbėjas – senelis. Tokia gausybė trofėjų atėmė žadą ne tik laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui, bet ir studijos svečiams.

Panevėžyje gimęs ir augęs Danas Rapšys pasakojo, kad plaukti išmoko dar ankstyvoje vaikystėje, lankydamas vaikų darželį, kuriame buvo įrengtas baseinas. Prie jo plaukimo įgūdžių tobulinimo nemažai prisidėjo grupės mergaitės. Kaip būtent – sportininkas atskleis laidoje.

Danas atvirai pasakojo, kad kova prasideda dar persirengimo kambariuose – belaukiant starto tvyro nemenka įtampa, nors visi sportininkai atrodo itin susikaupę, ramūs, vis tik varžovai vienas kitą akylai stebi ir bent jau žvilgsniu bando įbauginti.

Plaukikas atskleidė, kad prieš varžybas klausosi įvairios muzikos per ausines – ir lietuviškos, ir užsienietiškos, ir Jazzu, ir roko.

„Prieš pat startą reikia užsivesti, tad klausausi įvairios muzikos. Svarbu, kad būtų užvedanti, o ar lietuviška ar užsienietiška ne tiek svarbu, ką dainuoja irgi nesvarbu, svarbiausia bytas“, – savo įpročius atskleidė sportininkas.

Justinas Jankevičius klausė čempiono, koks jausmas būna plaukiant paskutiniuosius 5 metrus, kai jau atrodo, kad visos jėgos apleido, o žūt būt sieki laimėti.

„Visą plaukimo nuotolį, pavyzdžiui, 200 metrų matau tik baseino dugno plyteles. Tas jausmas, kad jau labai sunku, kad daugiau nebegaliu, būna ne paskutinius 5, bet kokius 25 metrus, o laimi tas, kas sugeba nugalėti save ir finišuoti, kai jau pakerta visas galūnes“, – pasakojo Danas.

REKLAMA

Įdomų pokalbį su Danu Rapšiu papildys intriguojantis siužetas iš baseino. Laidos žiūrovai išvys, kaip baseine varžosi plaukimo čempionas ir laidos vedėjas Justinas Jankevičius. Negana to, iššūkiai svečio laukė ir studijoje – kuris greičiau išžvejos obuolius iš didžiulio dubens?

Kita „Gero vakaro šou“ viešnia aktorė Žiedūnė Mardosaitė, vaidinanti pagrindinį vaidmenį TV seriale „Kam ta meilė“, sužavės publiką ne tik įspūdingu stotu ir grožiu, bet ir humoro jausmu.

Išbandymai, pokštai ir smagi nuotaika – šiandien „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų