Neteisėtu praturtėjimu kaltinamas Egidijus Dragūnas paviešino savo atsaką

Balandžio 14 dieną Panevėžio apygardos teismas atvertė bylą dėl viešosios įstaigos Egidijaus Dragūno fondo neteisėto praturtėjimo. Ieškinį prieš atlikėjo vardu pavadintą fondą padavęs vilnietis Paulius Šileika prašo teismo jam priteisti 104 374,82 Eur.

45

„Sel“ grupės vokalistas į jam metamus kaltinimus atsakė viešai išplatintu atstovės spaudai Liubovės Zaicevos laišku, kuriuo jis pasidalino ir savo socialinio tinklo anketoje:

E. Dragūną kaltinantis asmuo bando įrodyti labai neįprastą faktą, esą būdamas Vokietijos kalėjime sugebėjo vykdyti grupės SEL koncertinio turo organizacinius darbus. Iš tiesų, E. Dragūnas buvo pasirašęs sutartį su minėtu asmeniu, pagal kurią turėjo būti vykdomi darbai. Tačiau šis žmogus dingo ir nevykdė jokių darbų nei organizuojant koncertą Vilniuje, nei Kaune. Tuo metu, kai buvo pradėta ieškoti minėto asmens, išaiškėjo, kad jis sėdi Vokietijos kalėjime. Vokietijos teisėsaugos pareigūnai patvirtino, kad asmuo yra suimtas. Akivaizdu, kad sėdėdamas kalėjime, žmogus negali vykdyti darbų. E. Dragūno advokato nuomone, tikėtina, kad šiuo atveju susidūrėme su stambaus organizuoto finansinio nusikaltimo pavyzdžiu. Pats E. Dragūnas mano, kad pakliuvo į aferistų tinklą, ir prioritetinis klausimas atlikėjui šioje situacijoje yra viešinti tokius atvejus, bei įspėti žmones apie tokio masto sukčiavimus. Atlikėjas pataria žmonėms būti ypatingai atsargiais,“ – savo atstovę spaudai L. Zaicevą citavo atlikėjas.

REKLAMA

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas su sūnumi atostogauja Mauricijaus saloje

E. Dragūno fondas įkurtas 2010 m., pagrindinis jo tikslas – padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Primename, kad tv3.lt apie šią bylą rašė ir anksčiau, daugiau informacijos rasite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų