Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Mes negalim be skandalų“, – sako grupės „Neteisėtai Padaryti“ nariai. Sėkmingai keliaujantys per Lietuvos scenas bei plėsdami klausytojų ratą, jie vis dažniau prabyla ir apie naują albumą ir žada, jog jis bus tikra bomba!

„Mes negalim be skandalų“, – sako grupės „Neteisėtai Padaryti“ nariai. Sėkmingai keliaujantys per Lietuvos scenas bei plėsdami klausytojų ratą, jie vis dažniau prabyla ir apie naują albumą ir žada, jog jis bus tikra bomba!

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat Mažas ir Plonas atvirauja, ko klausytojai sulauks naujausiuose jų koncertuose „Skandalas po skandalo“, kokie jų naujametiniai pažadai ir ką tikri mimai veikia per Kalėdas. O savo klausytojams sako: „Daugiau šypsokitės!”

Neseniai paskelbėte apie naujus, skambaus pavadinimo koncertus keliuose Lietuvos miestuose. Kodėl „Skandalas po skandalo“? Ar vis dar neišlipate iš skandalų?

REKLAMA
REKLAMA

Mažas: Norisi dar kartą pasidalinti senomis geromis dainomis iš „Skandalo“, kartu su klausytojais linksmai padainuoti, pasišokti, nusivaryti nuo kojų.

Plonas: Reikia skandalingai atsisveikinti su tuo, kas buvo. Mes atsisveikinsime taip, kad koncertus bus galima prisiminti kaip patį geriausią vakarėlį. Mažas: Paleiskim „Skandaliuką“ pasilakstyt ir lai jis pagimdo naują, didesnį ir galingesnį „Skandalą“.

O kokių skandalų sulauks klausytojai jūsų koncertuose?

Mažas: Šampanas liesis ant galvų, šoksim iki sąmonės netekimo. Plono, iš tikrųjų, nebus koncertuose. Bus tik jo holograma, bet tai paaiškės tik koncerto pabaigoje.

Plonas: Mažas jau ruošia staigmenėles ir mažas dovanėles. Pasistengsime nustebinti save ir tuos, kurie ateis į mus pažiūrėti ir paklausyti.

Mažas: O jei rimtai, tai geriausia ateiti ir pamatyti viską gyvai. Skandalą sukursime kartu su žiūrovais. Tai bus mūsų mažytis sąmokslas.

REKLAMA
REKLAMA

Artėja gražiausios metų šventės. Vieni per Kalėdas važiuoja pamatyti pasaulio, kiti nukrauna stalus dar niekur neregėtomis vaišėmis. Kaip mimai švenčia Kalėdas?

Mažas: Merkia galvą į aguonų pieną, o kojom žongliruoja mandarinais ir silke. O tarp visų šitų linksmybių dar ir vieną kitą koncertą sugroja.

Plonas: Ir niekada nepamiršta baltos mišrainės!

Populiaru pasitinkant naujus metus prisigalvoti neįgyvendinamų pažadų. Kokie jūsų naujametiniai pažadai?

Mažas ir Plonas: Kitais metais bus daugiau vakarėlių ir merginų!

„Neteisėtai Padaryti“ jau pagarsėjo savo „Skandalu“. O, galbūt, 2016 metais gerbėjai sulauks naujo albumo?

Mažas: Tikrai, be abejonės, taip!

Plonas: Tai yra neišvengiama. Kaip ryte pateka saulė, taip naujais metais bus naujas albumas.

Gal pamaloninsite savo klausytojus ir atskleisite, koks jis bus?

Mažas: Mūsų naujas albumas bus bomba. Po jo mes keliausim tiesiai į arenas, festivalių didžiąsias scenas, užsienį ir mėnulį.

REKLAMA
REKLAMA

Plonas: Mūsų bičiulis Čakas Norisas spaudžia sultis iš akmenų, o mes iš savęs išspausim viską, kad naujasis darbas būtų dar geresnis!

O pabaigoje - šventinis palinkėjimas klausytojams.

Mažas: Daugiau šypsokitės, būkit supratingi kitiems ir apkabinkit savo artimą.

Plonas: Ir dar truputį kantrybės laukiant mūsų naujų darbų!

Grupės „Neteisėtai Padaryti“ koncertai „Skandalas po skandalo“ – sausio 21 dieną Vilniuje, gyvos muzikos klube „Tamsta“, sausio 23 dieną Kaune, klube „Orixo“, vasario 6 dieną Klaipėdoje, klube „Kaštonas“ bei vasario 13 dieną Panevėžyje, klube „Tauros Loftas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų