Neseniai vestuves atšokęs Tomas Bagdonavičius susidūrė su nemalonumais: atsidūrė policijos akiratyje

Dainininkas Tomas Bagdonavičius, dainos „Seksas pajūry“ atlikėjas dar visai neseniai atšoko savo vestuvėse. Vyras nusprendė, jog pagaliau atėjo metas, kuomet nori gyvenimą praleisti ramiai su savo antrąja puse. Tiesa, nemalonumų jam nepavyko išvengti.

12

Naujienų portalui tv3.lt vyras pasakojo, jog jį pirmadienį sustabdė policija.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomas Bagdonavičius pasidalijo vestuvių akimirkomis

„Vakar 8 val. ryte važiavau. Draugas paprašė, kad kelis kelmus išraučiau su ekskavatoriumi. Tad paprašiau savo draugo, kad jį paskolintų. Pasiėmiau krovininę mašiną su ekskavatoriumi. Važiavau visas laimingas, dainuodamas. Galvojau, kad kelis eurus užsidirbsiu po vestuvių savo. Bet tik žiūriu, kad policija su švyturėliais vejasi, pagalvojau, kad tikrai ne mane. Paskui supratau, kad mane stabdo. Sustojau, ateina policininkas. Labai jau piktas ir matau, kad nenusisekęs jo gyvenimas iš fizionomijos.

Davė pūsti į alkotesterį, įpūčiau 0. Tai labai supyko. Sako tavo krovinys nepritvirtintas. Labai nustebau, nes mašina bortinė ir tas ekvatorius per bortus vos matosi. Galvojau, kad gal po vestuvių nori vestuvinio torto. Bet nesiūliau, nes dar patalpins kartu su Mildžyte, tad susilaikiau. Tuomet pasakė, kad bauda 300 eur.“, – apie situaciją kalbėjo pašnekovas.

 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie vyro iškeltas vestuves.

T. Bagdonavičius atviravo, jog nuotaka atrodė iš tiesų nepaprastai, tačiau lemtingą akimirką jautė jos jaudulį.

„Audrutė labai stengėsi atrodyti gražiai. Juk visos moterys nori būti gražios, o dar per tokią dieną – savo pačios vestuvėse. Ji man buvo pati gražiausia... Kai laikiau ją už rankos, jutau, kaip drebėjo ir labai jaudinosi. Metrikacijos skyriuje, kai atėjo akimirka ištarti „taip“, man pačiam atsirado jauduliukas. Ne kasdieną priimi tokį sprendimą – susituokti. Momentas, kuomet laukėme, kai galėsime ištarti, kad sutinka būti supančioti įžadais – jaudinantis“, – prisiminimais dalijosi jis.

Netrukus pora su svečiais vyko atšvęsti vestuvių į sodybą, kurioje netrūko geros nuotaikos bei linksmybių: „Pati šventė vyko labai sklandžiai ir be didesnių nesklandumu. Visi daug šoko, žaidė žaidimus. Tikrai viskas vyko labai smagiai.“

Tiesa, dainininkas T. Bagdonavičius savo širdies draugei įteikė ir dovaną. „Kiekvienas turėjome po mažą staigmenėlę paruošę vienas kitam. Aš Audrutei norėjau padovanoti naują savo dainą, bet pritrūko laiko padaryti fonogramą, tad jai teko klausytis gyvos gitaros muzikos bei pirminės dainos versijos. Na, o vakaro programa buvo labai įvairi, nes dalyvavo daug muzikantų ir šou versle besisukančių žmonių. Jaunųjų šokis vyko su nuostabiomis šokėjomis aplink bei su ugnies šou“, – šyptelėjo pašnekovas.

Kalbėdamas apie medaus mėnesį, jaunikis atskleidė, kad ketina jį praleisti Lietuvoje: „Dabar reikia šiek tiek laiko pailsėti ir sudėlioti viską į vietas. Dieną pabūsime ramiai namuose, o vėliau žadame praleisti savaitę Nidoje. Norime pabūti atokiau nuo žmonių ir pasidžiaugti dviese, kad tapome vyras ir žmona.“


Rašyti komentarą...
A
Ada
2021-09-21 16:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot žaidžgė kiek moterų apgavo,o dabar girias kad su sklolinta tech,norėjo pinigų užsidirbti eilinis plūgelis
Atsakyti
-5

N
Na
2021-09-21 16:03:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks buvo trenktas toks ir liko po vestuvių. Oblis.
Atsakyti
-7

A
Antusele iš papirdziu kaimo
2021-09-21 16:50:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atvažiuok Tomuk pas mane su savo akskavatoriuku reikia pruda pravalyt, o gal ir nauja iskast, su metais jau baigia užsitraukti, varlyte net nenori isokt pavasarį pakurkt, skolinga neliksiu
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų