Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukęs Rinkevičius Nausėdos puotoje pasirodė vienas

Penktadienio vakarą sostinėje įvyko iškilmingas naujojo šalies prezidento Gitanos Nausėdos inauguracijos pokylis, kurio metu sukviesti ryškiausi lietuviai iš įvairiausių sričių. Renginio nepraleido ir įžymybės.

133

Tarp kviestinių svečių buvo galima pastebėti ir neseniai šeimos pagausėjimo sulaukusį dirigentą Gintarą Rinkevičių.

(133 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į iškilmingą puotą renkasi svečiai: demonstruoja išskirtinį stilių

Tiesa, šis renginyje pasirodė vienas. Vis dėlto tai lengvai galima paaiškinti tuo, jog G. Rinkevičiaus žmona Donata vos gegužės gale pagimdė berniuką. Primename, kad poros sūnus vėrė 3810 g, buvo 56 cm ūgio.

Vis dėlto tai – ne vienintelis poros vaikas. Donata iš pirmosios santuokos jau augina dukterį Danielę, o G. Rinkevičius iš pirmosios santuokos taip pat turi dvi dukras – Saulę ir Rūtą.

Į vakarinę G. Nausėdos puotą taip pat atvyko ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, istorikas Liudas Mažylis, politikas Ramūnas Karbauskis, politologas Tomas Janeliūnas, kūrybinės agentūros vadovas Saugirdas Vaitulionis, didžėjus Jonas Nainys su žmona Simona Naine, žurnalistė Indrė Makaraitytė, politologas Linas Kojala, VU profesorius Teodoras Medaiskis, Finansų ministras Vilius Šapoka, poetas Vladas Braziūnas, laidų vedėjas Mindaugas Rainys, etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, Gedvydas Vainauskas su besilaukiančia žmona.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų