Neringai Šiaudikytei Holivudas tapo namais: tai galimybių miestas, į kurį sugrįšiu ne kartą

Visai neseniai į Lietuvą iš saulėtojo Los Andželo grįžusi atlikėja Neringa Šiaudikytė vis dar gyvena teigiamomis emocijomis. Žinoma mergina įspūdžiais iš JAV nusprendė pasidalinti ir su tv3.lt skaitytojais.

40

„Iš tiesų tai buvo ilgas ir nelengvas kelias, o svajonės surasti teisingus žmonės judėjo sunkiai ir lėtai“, - pripažįsta dainininkė.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringai Šiaudikytei Holivudas tapo namais: tai galimybių miestas, į kurį sugrįšiu ne kartą

„Žmonėms reikia laiko susigyventi su pokyčiais, juos priimti, taip pat kaip ir susigyventi ir su naujienomis. Naujais amplua, muzikiniu stiliumi ir dainomis. Norėjau žmogaus, kuris padėtų man surasti mano kelią, mano muzikinį stilių, kuris būtų tik mano ir neprimintų kitų dainininkų kuriamos muzikos. Lietuvoje gerų kompozitorių yra, bet jų per mažai, kad visi kažkuo būtume išskirtiniai, todėl nusprendžiau keliauti svetur. Tiesiog jaučiau ir žinojau, kad man reikia ieškoti, kur ir kaip neturėjau jokių idėjų. Praėjusį rudenį pradėjau planuoti kelionę į Niujorką, aplankyti savo tetą. Mintis, kad Niujorke reikėtų ieškoti prodiuserių ir kompozitorių šovė tik gerokai vėliau, kai turėjau bilietus į Ameriką. Nuo to viskas ir prasidėjo. Pirmi susitikimai Niujorke mane nuvedė iki Los Andželo. Tokios kelionės lengvai neįvyksta tad reikėjo viską apgalvoti ir apskaičiuoti. Tad po pirmo susitikimo su prodiuseriais pradėjome planuoti būsimus projektus ir taip po penkių mėnesių išvykau į Los Andželą“, - kelionės įspūdžiais dalinosi Neringa.

„Iš tiesų, visa ši kelionė buvo ir didelis savęs išbandymas. Planavau praleisti dvi savaites, bet jų neužteko pabaigti numatytiems darbams dėl to teko prailginti savo kelionę. Mano namai ir kasdienybė buvo Holivudo širdyje įsikūrusi studija, kurioje kas dieną repetuodavau ir užsiimdavau kūryba. Lankiau vokalo lavinimo pamokas, išbandžiau ne vieną mokytoją, lankiau šokių pamokas. Visą tą laiką paskyriau savo tobulėjimui ir norėjau išspausti kiek įmanoma daugiau. Norėjosi pamatyti ir patirti kuo daugiau per trumpą laiką. Teko pabūti ir vakarėliuose keletą kartų, kur viename iš jų teko pamatyti Paris Hilton. Vakarėliams laiko neskyriau, nes norėjau savo dienas praleisti kiek įmanoma produktyviau. Atsiduoti kūrybai ir parsivežti į Lietuvą gražių darbo vaisių. Los Andželas mano atmintyje išliko kaip spalvotas galimybių miestas ir aš žinau, kad ten dar sugrįšiu tikrai ne kartą“, - tikisi žinoma atlikėja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų