Nematoma Donato Montvydo dainos pusė: su charizmatiškuoju darboholiku dirbančios „Diamond Girls“

„Eurovizijos“ scenoje jų niekas nemato, tačiau visi puikiai jas girdi. Pritariančios Donato Montvydo vokalistės „Diamond Girls“ pripažįsta, kad tarptautinis dainų konkursas yra didelis iššūkis, tačiau dirbdamos „juodą“ ir daugelio nepastebimą darbą tiesiog gerai leidžia laiką.

Justina, Karolina ir Kotryna teigia, kad „Eurovizijos“ maratonas šiek tiek spėjo nuvarginti fiziškai. „Tačiau dvasiškai esame kupinos gerų emocijų, galiu pasakyti, kad esu euforijoje“, - sakė Justina.

Jai antrino ir Kotryna. „Fizinis nuovargis ir miego trūkumas tikrai yra, tačiau dvasiniai išgyvenimai viską atperka“, - tikino ji.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nematoma Donato Montvydo dainos pusė: su charizmatiškuoju darboholiku dirbančios „Diamond Girls“

Juokaudamos merginos teigė, kad visada per pasirodymą yra noras išbėgti į sceną. „Tiesiog norėtume būti kartu su Donatu. Bet ateis ir mūsų laikas. Jeigu bus lemta, pateksime“, - numojo ranka Justina.

Jos teigimu, „Eurovizijos“ konkursas yra didelis pasiekimas. Ir nesvarbu ar tu esi scenoje, ar jos pakraštyje. „Manau, kad visą gyvenimą buvo link to einama. Mes dainuojame „Eurovizijoje“, tai yra pasiekimas:, - sakė Karolina.

REKLAMA

Paklaustos, kaip jaučiasi prieš kiekvieną pasirodymą, merginos prisipažino kiekvieną kartą besijaudinančios labiau dėl Donato. „Mes esame keturios, mūsų nesimato. Jei suklysime mes, galbūt, niekas to nepastebės, tačiau Donatas yra stebimas tarsi per padidinimo stiklą. Nuolat jaudinamės, ar pavyks šuolis, - viena per kitą kalbėjo merginos. - Jis mumis visada rūpinosi, todėl ir mes pergyvename dėl jo. Norime, kad jam pasisektų“.

Merginos nusijuokė, kai Karolina pasistengė apibūdinti D. Montvydą. „Jis yra charizmatiškas darboholikas. Todėl nenorime, kad jo darbas nueitų veltui“, - sakė Justina.

„Net neturime teisė jaudintis ir bijoti, - tęsė Kotryna. - Privalome jį palaikyti ir suteikti gerą emociją“.

Finalas? „Jauduliukas bus, tačiau viską darome tėvynės labui, todėl apie tai negalvojame“, - truktelėjo pečiais Karolina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų