Įsivaizduokite: vieną dieną ji grįžta iš darbo, o čia jos laukia vakarienė žvakių šviesoje, staiga jis priklaupia ant kelio ir netikėtai pasiperša. Ji džiūgauja, o jis ramiai atkemša šampaną… Deja, taip būna tik romantiniuose filmuose.

Paneigsime keletą populiariausių mitų apie meilę ir santykius, kurias greičiausiai vis dar tiki ir tu.

Mitas: Feminizmas ir romantika – tai du nesuderinami dalykai.

Galbūt garsiai to ir nepasakote, bet greičiausiai manote, kad feministės ne tik negali būti romantiškos, bet ir yra blogos meilužės. Juk feministės iškėlė idėją, kad moterys sėkmingai gali gyventi ir be vyrų. Internete netgi galima rasti tokių feministinių palyginimų, kad moteriai vyras reikalingas tiek pat, kiek žuviai dviratis. Galiausiai feministės nesiskuta kojų ir nenešioja seksualių drabužių, nes tai, pasak jų, tėra vyrų priespaudos ženklai. Taigi, atrodytų, aistringi bei romantiški santykiai sukurti tikrai ne joms, tiesa?

Tačiau tiesa yra visai kitokia. Tiesa ta, kad moterys, kurios sako esančios feministės, labiau tikėtina turės partnerį nei tos, kurioms ši sąvoka svetima. Greičiausiai pamanysite: „Kurgi ne, jos visos lesbietės“. Tačiau tyrimai rodo, kad tie vyrai, kurie nurodė, kad jų žmonos – feministės, yra labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu nei kiti.

REKLAMA

Mitas: Poros, kurios iki vestuvių gyvena kartu, yra geriau pasirengusios santuokai.

Šiais laikais poros, kurios gyvena nesusituokusios, turbūt jau nieko nebestebina. Gal ir nėra blogai, kad partneriai vienas kitą išbando dar iki vestuvių, siekdami išvengti skyrybų. Tokiu būdu turite progą pažinti visus savo partnerio trūkumus ir nuspręsti, ar galėsite su jais susitaikyti. Tai tarsi santuokos repeticija ir jei esate nesuderinami, galite išsiskirti be skaudesnių pasekmių. Žinoma, kad poros, kurios pagyvena kartu iki santuokos, kur kas geriau žino, kas jų laukia santuokoje, tačiau…

Denverio universitete (JAV) atliktas tyrimas parodė, kad poros, kurios kartu gyvena iki vestuvių ar bent sužadėtuvių, išsiskiria kur kas dažniau nei tos, kurios įsipareigoja vienas kitam dar prieš gyvendamos kartu. Juk jei manote, kad jūsų santykiams praverstų toks išbandymas, turbūt kažkas negerai su jūsų santykiais.

Mitas: Informatikai yra vieniški skaituoliai.

Kai kas nors pasako žodį „informatikas“, daugelis mūsų įsivaizduoja labai liesą arba nutukusį vienišą akiniuotą programuotoją, kuris laisvalaikiu žaidžia kompiuterinius žaidimus. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad kompiuterių asai kur kas dažniau vaikšto į pasimatymus nei vyrai, kurių kompiuterinės žinios nėra stipriausioji jų pusė. Įdomu ir tai, kad Jungtinėse Valstijose atlikta studija atskleidė, kad trešdalis internete žaidžiančiųjų yra moterys.

Mitas: Įsimylėjusios moterys yra labai emocionalios, o vyrai išlieka ramus ir šalti.

Jei ir jūs taip manote, primygtinai siūlome žiūrėti mažiau romantinių filmų. Juk kine dažnai tenka matyti, kaip moteris lieja ašaras, o jos mylimasis ją guodžia… Arba ji džiūgauja iš džiaugsmo sulaukusi piršlybų, o jis stovi lyg niekur nieko. Tačiau Wake Foresto universiteto (JAV) sociologų atliktas tyrimas parodė, kad vyrus nauji santykiai ir netikėti jausmai paveikia kur kas labiau nei moteris, jie tik nemoka to parodyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų