• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Ukrainos talentų“ dalyvis Nikita Priluckis įsivėlė į tikrą skandalą, kai savo gimtosios šalies atlikėjus bandė pakviesti sudalyvauti „labdaringame“ koncerte.

„Ukrainos talentų“ dalyvis Nikita Priluckis įsivėlė į tikrą skandalą, kai savo gimtosios šalies atlikėjus bandė pakviesti sudalyvauti „labdaringame“ koncerte.

REKLAMA

Istorija prasidėjo nuo ukrainiečių dainininkės Zelenooka. Ji socialiniuose tinkluose pasidalijo susirašinėjimu su talentų šou dalyviu ir renginio organizatoriumi Nikita Priluckiu. Vaikinas jai pasiūlė dalyvauti labdaros koncerte, tačiau paminėjo neįprastą sąlygą – jis norėjo, kad koncerto dalyvė susimokėtų už savo pasirodymus.

Pasak vokalo specialisto, už galimybę sudalyvauti koncerte ir atlikti jame dvi dainas, be to, tapti „renginio ekspertu“ kiekvienas atlikėjas turėtų sumokėti po 500 dolerių (455 eurus).

Pranešama, kad jis rašinėjo ir kitiems garsiems atlikėjams, sakydamas, kad organizuoja labdaringą koncertą, už kurį surinktos lėšos neva bus skirtos vaikams iš Bachmuto, rašo unian.net.

REKLAMA
REKLAMA

O kaip vilionę atlikėjams jis pasakė, kad renginį ves grupės „Vopli Vidopljasova“ lyderis Olegas Skripka. Be to, Priluckis pažymėjo, kad renginys vyks golfo klube „Obolon“.

REKLAMA

Tai reiškia, kad jaunuolis, prisidengdamas Olego Skripkos vardu ir vardindamas populiarias Kyjivo vietas, bandė iš ukrainiečių menininkų išvilioti pinigų neva labdarai.

Atlikėjų atstovė nutarė parašyti N. Priluckiui ir išsiaiškinti visas detales. Deja, reaguodamas į jos kreipimąsi N. Priluckis ėmė plūstis ir atsisakė pateikti kilnių savo tikslų įrodymus.

Jis nesugebėjo paneigti įtarimų, kad bando pasipelnyti ir meluoja apie vaikus iš Bachmuto.

Tačiau verta atkreipti dėmesį į vieną niuansą: atlikėjas kažkodėl vadinamas Ukrainos liaudies artistu. Būtent su tokiu prierašu jis figūruoja kažkieno kontaktų sąraše. Minėtina, kad šis vokalistas savo paslaugas siūlo ir Rusijos piliečiams.

REKLAMA
REKLAMA

Per savo „Facebook“ paskyrą jis įkėlė skelbimą, skirtą grupei „Prancūzijos Rivjera rusams“. 2022 m. gruodžio mėn., kai Rusija jau beveik metus bombardavo Ukrainą ir žudė taikius gyventojus, N. Priluckis užsidirbinėjo mokydamas Rusijos piliečių vaikus „aktorystės meno“.

„Labdaros“ koncertas  pokštas?

UNIAN žurnalistas susisiekė su menininku, tačiau šio pokalbio metu jis elgėsi nemandagiai ir savo kaltę neigė.

Iš pradžių jis pasakė, kad toks renginys iš tiesų planuojamas ir kad menininkai turėtų sumokėti mokestį už dalyvavimą. Kartu jis pasakė, kad nėra renginio organizatorius, bet yra pasirengęs duoti tariamai tikrojo organizatoriaus kontaktus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Norėjau duoti koncerto organizatorių kontaktus, bet neduosiu, nes jums nereikia to žinoti.... Aš jums nieko nesakysiu. Nenoriu su jumis bendrauti. Tai nėra slaptas renginys, tiesiog nenoriu su jumis bendrauti. Aš jūsų nepažįstu“, – atsakė vyras.

Vis dėlto skandalas dėl „labdaros“ koncerto pasiekė tokį mastą, kad Priluckiui nebeliko kur trauktis. Jis buvo tiesiog prispaustas iš visų pusių. Todėl jis nerado geresnės išeities, kaip pasakyti, kad tai buvo tik „TikTok“ pokštas.

Priluckis ėmė rašyti UNIAN žurnalistui, kad jis padėjo šeimoms viso karo metu. Kaip patvirtinimą dainininkas atsiuntė kelias nuotraukas, kuriose jis pozuoja šalia žmonių ir siuntinių.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų