„Neišgalvoti gyvenimai“: V. Garastas 80-metį pasitiko su kartėliu

Legendiniam krepšinio treneriui Vladui Garastui – aštuoniasdešimt.  Prieš porą savaičių šis neeilinis jubiliejus buvo paminėtas valdžios sveikinimais, garsių Garasto auklėtinių linkėjimais ir dovanomis.   Tačiau mažai kas įtarė, kokie jausmai tomis dienomis virė  paties jubiliato širdyje.  Kiek ir ko   per beveik penkiasdešimt darbo metų jis patyrė? Ir kaip gyvena dabar.

Treneris, kuriam už savo įspūdingas karjeras turėtų būti dėkingi beveik visi auksinės „Žalgirio“ kartos vyrai,  nedejuoja. Tačiau liūdnai konstatuoja, jog  jo kasdienybėje ir anksčiau, ir dabar -  maža spindesio. „Seimas patvirtino sportininkų rentas. O kur treneriai? Treneris – tas vargšas, sunykęs, pražilęs, pasenęs... Už pergales sportininkus apdovanoja, o dėl pralaimėjimų visada kalti treneriai", – LNK laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ šį antradienio vakarą, 20,30 val. pasakos V. Garastas.

Stebėdamas, kokiais susireikšminusiais  sportininkais tampa kai kurie buvę auklėtiniai, kaip šiuolaikinės krepšinio žvaigždės didžiuojasi įspūdingais namais,  prabangiais automobiliais ir skyrybose su žmonomis dalinasi milijonus, Vladas  Garastas nė kiek neliūdi, kad jo paties  realybė  buvo  ir tebėra visiškai kitokia.  Legendinis treneris visą gyvenimą praleido su ta pačia moterimi, taip pat sportininke Irena Aleksiūnaite. Kartu užaugino sūnų bei dukrą.  Ir dabar labiausiai džiaugiasi, kad  išliko sąžiningas, o jo sveikata – vis dar puiki.

Išskirtinis V. Garasto interviu jau antradienio vakarą 20.30 val. gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai" per LNK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų