Negali pamiršti mylimosios? Su Shayk išsiskyrusio Cooperio elgesys užminė mįslę

Prieš kelias savaites paaiškėjo, kad aktorius Bradley Cooperis ir jo mylimoji Irina Shayk suka skirtingais keliais. Daugelio nuostabai, užsienio žiniasklaidoje pasirodė tekstai, kad skyrybas inicijavo Irina.

11

Ir nors iš pasirodžiusių pranešimų atrodė, kad abu nusprendę skirtis, jie yra patenkinti, viena detalė verčia manyti kitaip.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerbėjai to nenumatė: atskleista tikroji Cooperio ir rusaitės Shayk skyrybų priežastis

Netrukus po to, kai pasirodė žinios apie skyrybas, Irina atsidavė darbui ir išvyko pristatyti naujosios „Versace“ kolekcijos, o jos nuotraukos internete neleido suabejoti, kad moteris atrodo geriau, nei bet kada anksčiau.

Tuo tarpu B. Cooperio viešumoje kurį laiką nebuvo matyti, o štai neseniai, anot užsienio žiniasklaidos, šis buvo pastebėtas išeinantis iš I. Shayk buto Niujorke.

Tiesa, ši detalė gali reikšti visai ką kitą, nei galvoja gerbėjai – neverta pamiršti, kad šios garsenybės kartu augina 2 metų dukrelę Lea De Seine, todėl neatmetama galimybė, kad jis į Irinos butą buvo atvykęs tik dėl jos.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar anksčiau užsienio žiniasklaidoje buvo rašoma, kad pora ilgą laiką bandė santykius lipdyti vien tik dėl dukrelės gerovės – panašu, kad ir dabar ji lieka pati svarbiausia.

„Dėl Lea jie ir iki šiol kartais laiką leidžia kartu, kaip šeima. Bradley – puikus tėtis. Jis visuomet dukrai skirdavo labai daug dėmesio“, – sakė artimas poros šaltinis.

„Bradley ir Irina savo dukrai siekia tų pačių tikslų. Jie nori, kad ji gyventų kuo įmanoma normalesnį gyvenimą, būtų apsupta draugų. Jie abu yra nuostabūs tėvai“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų