NBA žvaigždei Lamarui Odomui gerbėjai siūlo savo inkstus

35-erių metų NBA žvaigždė Lamaras Odomas gali džiaugtis beprotiška savo gerbėjų meile, krepšininkui gerbėjai siūlo savo inkstus!

5

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas švytėjo iš meilės, tačiau tai baigėsi

Daugybė žmonių susisiekė su L. Odomu ir K. Kardashian socialinėje medijoje, ištikimi gerbėjai, sužinoję, kad garsenybei reikalinga skubi inksto transplantacija, su malonumu pradėjo siūlyti savuosius.

Kai kurie žmonės parašė savo kraujo grupę ir kontaktinius telefono numerius. Pavyzdžiui, vienas vaikinas parašė: „Jei Lamarui reikia inksto, tuomet aš ketinu padovanoti jį be antro prašymo“. Kitas fanas įvardino savo inkstą. Jis parašė: „L. Odomui reikia inksto. Aš galiu jam parduoti savo už 25 000 dolerių“. Dar kitas siūlė įsigyti jo inkstą už 100 000 dolerių.

L. Odomui inksto transplantacija reikalinga po to, kai prieš daugiau nei savaitę jis be saiko naudojo potenciją gerinančius vaistų ir kokaino kokteilį. Legaliame Las Vegaso viešnamyje, kur linksminosi su prostitute, jį ištiko koma. Prieš kelias dienas jam buvo atlikta operacija – atverta krūtinės ląsta. Žurnalistams dar nepavyko išsiaiškinti, kas buvo operuojama.

PlayRadio.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti be „Play Radio" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų