tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 televizija senuosius metus palydėti ir pasitikti 2022-uosius kviečia kartu. Nuo pat ryto žiūrovus džiugins patys įvairiausi filmai visai šeimai, o vakaro pabaigoje – įspūdinga šventė, kuri nukels nuotaikingam, sporto elementais papildytam šou ant ledo.

TV3 televizija senuosius metus palydėti ir pasitikti 2022-uosius kviečia kartu. Nuo pat ryto žiūrovus džiugins patys įvairiausi filmai visai šeimai, o vakaro pabaigoje – įspūdinga šventė, kuri nukels nuotaikingam, sporto elementais papildytam šou ant ledo.

REKLAMA

Paskutinę metų dieną žiūrovų džiaugsmui – ne tik pamilti kino filmai, tarp kurių ir „Ledo šalis“,  bet ir įspūdingas Naujųjų sutikimas su „Gero vakaro šou. Žiemos olimpiada“ šventine laida. O iškart po vidurnakčio žiūrovų laukia vienos ryškiausių šalies atlikėjų Džordanos Butkutės koncertas, virtęs filmu – „Labirintas“. 

08.45 val. per TV3 – animacinis filmas „Sniego karalienė 3“. Ankstesnėse filmo dalyse, padedama savo draugų, augintinio šeško ir trolio Ormo, kartu su savo broliu Kajumi Gerda ne tik patyrė daugybę nuotykių, bet ir įveikė piktąsias jėgas. Vis dėlto pasiekti vieno tikslo – surasti savo tėvus – jiems vis dar nepavyko. Šioje filmo dalyje Gerdos ir Kajaus tikslas bus būtent toks. Tačiau ir vėl nepavyks išvengti netikėtumų – šįkart, gavusi į rankas norus galintį pildyti trolių lobį, vietoje to, kad išpildytų vaikų svajones, šis iškrės neįtikėtiną dalyką. O Gerdai ir Kajui ne pirmą kartą nepavyks išvengti nesusipratimų ir jie vos nesužlugdys paslaptingojo pasakų pasaulio... 

REKLAMA

19.30 val. per TV3 – filmas „Ledo šalis“. Pagal garsiojo rašytojo Hanso Christiano Andersono pasaką sukurtas filmas netrukus užkariavo daugelio vaikų širdis visame pasaulyje. Žiūrovai nusikels į neįtikėtiną grožio karalystę, kuri netikėtai pasmerkiama nuolatinei žiemai. Tai visai netyčia padaro princesės Anos sesuo Elza, niekaip negalinti suvaldyti savo stebuklingųjų galių. Mergina išsigąsta savo poelgio ir pabėga, tačiau daugybę metų jos nemačiusi sesuo Ana kartu su draugais leidžiasi paskui. Jų laukia sunki, tačiau magijos persmelkta kelionė… Ar pavyks Anai išgelbėti savo brangią seserį ir išvaduoti karalystę nuo nesibaigiančio šalčio?

REKLAMA

21.25 val. per TV3 – Naujametinis „Gero vakaro šou. Žiemos olimpiada“ vakaras. TV3 televizija Naujuosius metus kviečia pasitikti taip, kad jie neabejotinai taptų ypatingais. Garsiausių šalies atlikėjų pasirodymai ir linksma žiemos sporto šventė nepaliks abejingų – Naujametinis „Gero vakaro šou. Žiemos olimpiada“ pakvies netikėtai patirčiai ant ledo. Naujųjų metų išvakarėse žiūrovai turės progą išgirsti intriguojančius pasakojimus ir gausybę įspūdingų pasirodymų ant ledo. Tiesa, atlikėjai šįkart ne tik dainuos, bet ir bandydami iškovoti pergalę varžysis įvairiose žiemos sporto rungtyse. Čia žiūrovai turės galimybę išvysti Saulių Prūsaitį, Iglę Bernotaitytę, grupę „Pikaso“, Liudą Mikalauską, Egidijų Bavikiną, Oną Kolabovaitę, Egidijų Sipavičių, Dainotą Varną, Vaidą Genytę, „69 danguje“ merginas bei „X faktoriaus“ žvaigždes, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

00.20 val. per TV3 – Džordanos Bukutės koncertas „Labirintas“. Nepamirštamai 2022 metų pradžiai TV3 televizija savo žiūrovams siūlo nepraleisti Lietuvos scenos karalienės koncerto, virtusio filmu skambiu pavadinimu „Labirintas“. Filme atlikėja, kuri savo gyvenime ėjo įvairiausiais emociniais labirintais, nusprendė vieną savo albumą įamžinti apleistoje Palemono keramikos gamykloje. Mistinėje, industrinėje erdvėje susprogsta poproko energijos bomba, įvairiausiais instrumentais sukuriamas stulbinančios jėgos muzikinis vakarėlis, o jo centrinė ašis – garsi dainininkė Džordana, kuri kiekvienoje dainoje nuoširdžiai apnuogina savo jausmus, rašoma pranešime spaudai. 

Pasitikite 2022-uosius kartu su TV3! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų