Naujų namų duris pravėrusi Skaisgirė prabilo apie užklupusius sunkumus: „Tokia naujakurių dalia“

Šeštadienio rytą pasisemkite įkvėpimo pasižvalgydami po garsenybių namus kartu su TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“. Šįkart į savo naujuosius namus įsileis ir juos aprodys žinoma TV prodiuserė Vaida Skaisgirė, kuri prisipažins, kad įrenginėja net 2 butus vienu metu.

Taip pat laidos vedėjas Tomas Grigaitis kartu su ekspertais aptars 2021 metų nekilnojamo turto tendencijos bei iškels klausimą – ar nuosavas namas jau tampa prabanga?

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujų namų duris pravėrusi Skaisgirė prabilo apie užklupusius sunkumus: „Tokia naujakurių dalia“

Akyliausi žiūrovai prisimins, kad laidos komanda pas V. Skaisgirę jau lankėsi prieš kelis mėnesius – tąkart čia buvo tik pradėti statybų darbai ir Vaida pirmąkart dalijosi savo vizija, kaip viskas turėtų atrodyti. Dabar V. Skaisgirė laidoje juoksis, kad jau pirmosiomis savaitėmis susidūrė su statybų realybe ir suprato, kad darbai toli gražu nevyksta laiku.

„Padaryta jau nemažai – pakeistas buto išplanavimas, nugriautos senos ir pastatytos naujos gipso sienos, padaryti elektriko darbai, susitvarkyta su kondicionieriumi, rekuperacija. Tačiau šiuos darbus planavome baigti sparčiau. Deja, yra, kaip yra“, – laidoje pasakos V. Skaisgirė.

Vaida į naujus namus įsiketi planavo kur kas greičiau, tačiau laidoje pripažins, kad tai dabar kelia šypseną. Nepaisant to, kad įrenginėjant 2 Vaidos butus dirba puiki komanda, įsikelti į naujus namus per 3 mėnesius Vaidai nebeatrodo realistiška.

„Viena grandis – kas dirbo su gipsu – užvėlavo. O tuomet įvyko tokia griūtis – dingo plytelių klojikai, tada teko nukelti dažytojus. Tai – pasaka be galo. Žinoma, tai – nesmagu, bet, tikriausiai, tokia yra naujakurių dalia“, – laidoje šyptels Vaida.

Tiesa, įkurtuvių data jau – žinoma. Vaida laidoje sakys, kad jaučiasi įpareigota į naujus namus įsikelti iki liepos ar rugpjūčio mėnesio. „Labai tikiuosi, kad, pavyzdžiui, Žolinę mes jau sutiksime čia. Labai to tikiuosi ir neturiu kito pasirinkimo – iki šio laiko mes viską turėsime pabaigti“, – sakys ji.

Ar Vaidai reikia nuolat būti statybų vietoje? O kas žinomą moterį lydi visame statybų procese? Atsakymai – jau šeštadienį, 11 val. laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų