Naujo filmo „Savižudžių būrys. Mobilizacija“ laukiantiems gerbėjams didžiausią intrigą kelia kūrėjų užminta mįslė

Žavingoji pamišelė Harlė, Bladsportas, Taikdarys, Kapitonas Bumerangas ir dar keli ryškūs veikėjai – tai ypatingų padugnių kompanija, kuriems lemta visas likusias savo dienas praleisti griežčiausio režimo kalėjime. Tačiau slaptosios Amerikos karinės pajėgos jiems turi kitų planų. Kadangi šie nusikaltėliai visiškai neturi ko prarasti, jiems pasiūlomas sandėris: sumažinti bausmę mainais už dalyvavimą specialioje misijoje. Kaip jiems seksis vykdyti šią mirtiną misiją, pamatysime jau rugpjūčio 6 dieną Lietuvos kino ekranuose pasirodysiančioje juostoje „Savižudžių būrys. Mobilizacija“. Tačiau istorijos gerbėjai laukia atsakymų ne tik į šį klausimą.

Prisiekę komiksų fanai iki premjeros priversti aiškintis detales bei sukti galvas, ką galėjo reikšti filmo kūrėjų viešas pareiškimas, jog ši juosta – tai nėra nei istorijos perdirbinys, nei tęsinys. Tad kas gi tai bus?

„Noriu pabrėžti, kad naujasis trileris nėra tai, ką įmanoma lengvai sutalpinti į kažkokio žanro rėmus. Eikite į kino salę apie tai negalvodami. Žinau, kad daugeliui toks mano pasakymas skamba tarsi iššūkis išsiaiškinti atsakymus anksčiau laiko, lyg ramybės neduodantis detektyvas, tačiau patikėkite, didesnį malonumą pajusite tiesiog atėję ir gavę visus atsakymus peržiūros metu“, - toliau intrigavo režisierius ir scenarijaus autorius Jamesas Gunnas.

REKLAMA

Filme vaidmenis atliko tikra filmų kūrėjų svajonių komanda: Margot Robbie, Idrisas Elba, Viola Davis, Alice Braga, Joelis Kinnamanas, Johnas Cena ir net legendinis Sylvesteris Stallone.

Pastarąjį į filmą prisikviesti sugalvojo pats J. Gunnas, specialiai sukūręs vaidmenį būtent šiai Holivudo legendai. Tai buvo gan drąsus žingsnis, kadangi J. Gunnas rašydamas juostos eilutes dar nebuvo tikras, ar S. Stallone sutiks prisijungti prie komandos, juo labiau, kiek tai kainuos ir kokių sąlygų iškels vienas garsiausių aktorių.

„Vėliau aš jam tiesiog paskambinau ir prirėmiau prie sienos: pasakiau, kad vaidmenį kūriau būtent jam, jis nedidelis, užims nedaug laiko. Teks įgarsinti didžiulį putlų ryklį, ėdantį žmones. Stallones atsakymas buvo trumpas: gerai, broli, dėl tavęs padarysiu viską“, - prisimena J. Gunnas.

„Savižudžių būrys. Mobilizacija“ istorija suksis apie jau minėtąją kompaniją, kuri, sutikusi su JAV karinių pajėgų pasiūlymu, apginkluojama ir išmetama į atokią salą. Joje būrys turi surasti ir sunaikinti taikinį. Kad nekiltų minčių improvizuoti, kiekvienam jų įmontuotas elektroninis sekiklis ir mažutė bomba, menkiausio nepaklusnumo akivaizdoje galinti nunešti galvą.

Žinoma, čia tik tuo atveju, jei jie apskritai išgyvens šioje priešų knibždančioje saloje, kur, rodos, kiekvienos gyvos būtybės pagrindinis tikslas – nukepti neprašytus įsibrovėlius. Tačiau neeiliniais sugebėjimais, stulbinama drąsa ir kvapą gniaužiančiu įžūlumu apdovanotas „Savižudžių būrys“ tvirtai pasiryžęs įvykdyti misiją ir išdidžiai iškelti vidurinį pirštą priešams, vyriausybei ir pačiam likimui.

Kaip jiems seksis ir kuo baigsis ši medžioklė, pamatysime jau kitą savaitgalį, rugpjūčio 6 dieną, į mūsų šalies kino teatrus atkeliaujančiame nuotykių veiksmo trileryje „Savižudžių būrys. Mobilizacija“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų