Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio mėnesį tv3.lt dar stipriau įsitvirtino tarp skaitomiausių naujienų portalų Lietuvoje. Svarbiausias naujienas portale kasdien skaitė po beveik 500 tūkstančius žmonių. Puikūs pastarųjų mėnesių rezultatai lėmė, jog 2022-aisiais metais tv3.lt tapo antru iš skaitomiausių naujienų portalų Lietuvoje.  

Balandžio mėnesį tv3.lt dar stipriau įsitvirtino tarp skaitomiausių naujienų portalų Lietuvoje. Svarbiausias naujienas portale kasdien skaitė po beveik 500 tūkstančius žmonių. Puikūs pastarųjų mėnesių rezultatai lėmė, jog 2022-aisiais metais tv3.lt tapo antru iš skaitomiausių naujienų portalų Lietuvoje.  

REKLAMA

Besitęsiant karui Ukrainoje ir neslūgstant tarptautinei įtampai, skaitytojus ir toliau labiausiai domina svarbiausios pasaulio ir Lietuvos naujienos – vartotojai ieško patikimo naujienų šaltinio. Daugelis skaitytojų visą tokią informaciją balandžio mėnesį surado naujienų portale tv3.lt – čia kasdien naujienas vidutiniškai skaitė beveik pusė milijono skaitytojų.

„TV3 žiniasklaidos grupė visuomet kelia aukščiausius reikalavimus turiniui ir kokybei visose savo  valdomose platformose, o balandžio mėnesis parodė, kad skaitytojai ir toliau rinkosi patikimą naujienų portalą tv3.lt. Atitinkame visus skaitytojų poreikius – čia vartotojai randa juos dominančias specialias rubrikas, visiems prieinamą, svarbiausią vaizdo medžiagą bei operatyviai pateikiamas naujienas. Visa tai lėmė, kad naujienų portalas tv3.lt buvo antras rinkoje pagal skaitomumą ne tik kovą ir balandį, bet ir tapo antru skaičiuojant visus šiuos metus. Džiaugiamės galėdami patenkinti keliamus lūkesčius ir dėkojame skaitytojams už pasitikėjimą“, – pasiekimais džiaugėsi TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. 

REKLAMA

Kasdien daugiau nei 224 tūkst. žmonių naujienų portale tv3.lt sekdavo svarbiausias aktualijas iš karo Ukrainoje fronto ir Lietuvos politikos padangės. „Prasidėjus karui Ukrainoje, tv3.lt žurnalistai dalijosi informacija apie svarbiausius fronto įvykius, gilinosi į geopolitikos klausimus ir grėsmes, kurias Lietuvai ir visam Vakarų pasauliui kelia Rusija. Taip pat skaitytojai domėjosi ir kitomis su Lietuva susijusiomis naujienomis, kurias portale dirbantys žurnalistai visuomet nušviečia ne tik greitai, bet ir kokybiškai“, – sakė naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis.  

Nemažai dėmesio naujienų portale tv3.lt skirta ir įvairiam vaizdo turiniui bei Vladimiro Putino režimo naujienoms, svarbiausiems jo atstovams ir reakcijoms iš Rusijos. Tam balandžio mėnesį portale papildomai sukurta speciali rubrika „Putino režimas“.

REKLAMA
REKLAMA

„Mums labai svarbu suprasti tai, kas šiuo metu vyksta Rusijoje, kaip į Vakarų sankcijas reaguoja ne tik paprasti žmonės, bet ir artimiausia Putino aplinka. Norėdami savo skaitytojams apie tai pateikti dar daugiau informacijos, sukūrėme tam specialią rubriką. Joje ne tik aprašomi svarbiausi režimo veikėjai, bet ir naujienos susijusios jų bandymais paslėpti milijardinius turtus, prabangias jachtas ir ištaigingą giminaičių gyvenimą. Be to, šioje rubrikoje parodysime ir tai, kaip skurde priversti gyventi paprasti rusai, kol oligarchai maudosi prabangoje“, – apie naują tv3.lt rubriką pasakojo A. Anužis.   

Pastaruoju laikotarpiu daug skaitytojų dėmesio sulaukė ir verslo rubrika. Žmones domino Vakarų sankcijos Rusijai, karo ekonomika bei jos įtaką visam pasauliui. „Šiandien visi pradedame suprasti, kad civilizuotas Vakarų pasaulis su Rusija yra įsitraukęs į ekonominę kovą. Matome išaugusias kainas, o ekonomines pasekmes pajusime visi. Tačiau lyginant su ukrainiečiais, tai yra maža kaina“, – teigė tv3.lt vyr. redaktorius A. Anužis.   

Antras skaitomiausias naujienų portalas Lietuvoje tv3.lt greitai ir operatyviai pateikia patikrintą ir svarbiausią informaciją apie Lietuvos ir pasaulio naujienas.

 

 

2023metais bus pirmas pagal skaitomumą. Pirmoje vietoje esančiam Delfyje , daugiau kaip pusė straipsnių - mokami, ir tikrai abejotinos vertės. Suprasčiau, jei sunkiai verčiasi, mažai reklamų, iš kurių ir yra pagrindinės pajamos... bet ne, norint perskaityti straipsnį-reklama, atidarai straipsnį-reklama, tarp eilučių-reklama ir dar prašom susimokėti už tai.
Cia gal mano toks pastebėjimas ar aš gal stipriai klystu, jai lanzberiukas ką nors pasako kažkokius kliedesius, niekada nėra po jo pasisakymais, kokie jie bebūtų, padaryta taip, kad skaitytojas negalėtų po jo straipsnių išreikšti savo nuamones, taip galima traktuoti, kad portalas tv3 nenori, kad žmonės reikštų neigiamas emocijas, nori, kad sitam"diegui"butu kua palanki reitingai, o gal aš klystu?
Aktualiais klausimais nėra komentarų, todėl nesimato reali žmonių nuomonė. Ką, nepatinka ką mes galvojame aktualiais klausimais? Kažkaip žema leisti skaitytojui pateikti nuomonę tik kulinariniais klausimais.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų