Rašyti komentarą...
youtube. com/watch?v=YpBvljFow4Q
Zmoniu perteklio maizimo, antras etapas.
Laisvai komentuoti yra demokratijos požymis. Jei TV visi kanalai vienu metu paleidžia reklamą, tai reiškia yra susitarimai. Yra ir kiti slapti susitarimai ir vienos krypties propaganda žiniasklaidoje.
nesinaudoju facebuku, kur žmonės giriasi nuotraukomis iš telefonų. O kai beveik visa žiniasklaida varo lgbt propagandą ir vaidina, tai visuomenės nuomone, tai darosi šlykštu nuo melo. Gerai, kad TV3 dar leidžia komentuoti.
jeigu beveik viska, sukelia i fb, dar nereiskia, kad skaitomiausias, ir tai didziaja dali, be komentaru, valdzios bijojimas, jusu didziausia tragedija, deja taip yra...
Cia gal mano toks pastebėjimas ar aš gal stipriai klystu, jai lanzberiukas ką nors pasako kažkokius kliedesius, niekada nėra po jo pasisakymais, kokie jie bebūtų, padaryta taip, kad skaitytojas negalėtų po jo straipsnių išreikšti savo nuamones, taip galima traktuoti, kad portalas tv3 nenori, kad žmonės reikštų neigiamas emocijas, nori, kad sitam"diegui"butu kua palanki reitingai, o gal aš klystu?
@Šramas negal anukelis pafantazuoti?Chmonka jau prifantazavo...
@Šramas super......
Atrodo kad nelaimingi zmones pas jus dirba, nes pastoviai neigiamos emocijos, jei išsakomas vertinimas - būtinai pesimistinis. Dėl visokių niekų nerimas, perspėjimai, gasdinimai, siukstu neatsipalaiduoti. Gerbkite skaitytojus.
N.Vasiliauskaitė teigia, kad kai atėmė alkoholio reklamą, žiniasklaida tapo priklausoma nuo valdžios malonės. Liko tik viešinimo lėšos, kur rašoma kaip valdžios tipeliai dirba preparatų dileriais. Gal jau tada geriau alkoholio reklama būtų likusi, nei faizerį reklamuoti.
@aga Zinesklaida turi islaikyti zmones o ne valdantieji. Melo kojos trumpos todel ir finansavimas valstybinis. Koks gi sveiko proto zmogus finansuoti dabartini L RT, D elfi, 15 min, l ryta ?
Aktualiais klausimais nėra komentarų, todėl nesimato reali žmonių nuomonė. Ką, nepatinka ką mes galvojame aktualiais klausimais? Kažkaip žema leisti skaitytojui pateikti nuomonę tik kulinariniais klausimais.
nieko idomaus nerasote,isskyrus apie kara, paleistuvystes bei lietuvos politiku briedus
Tuoj busit skaitomiausias,nes kiti neleidzia komentuoti brudai.
@As O mano nuomone komentarų apskritai nereikia
Į viršų