Naujausios žinios apie Maksim būklę: susidūrė su komplikacijomis

Daugiau nei prieš tris savaites rusų atlikėjai MakSim sukelta dirbtinė koma. Dainininkės būklė kasdien blogėja. Atskleidžiama, kad jai kilo problemų su širdimi ir dešiniuoju plaučiu.

38 metų MakSim dešinysis plautis nustoja veikti, rašoma „Star Hit“. Remiantis rentgeno nuotraukomis, organe daugėja cistų ir ertmių. Kovoti su komplikacijomis nepadeda net plaučių ventiliavimas.

Plaučių funkcijos problemos paveikė ir širdį – užfiksuotas kairiojo skilvelio nepakankamumas.

Maždaug mėnesį menininkės būklė buvo kritinė. Gydytojai nieko neprognozuoja. Liepos pradžioje dainininkę aplankė dvasininkas, suteikė jai Komuniją. Maksim prodiuserė Margarita Sokolova sako, kad religinio sakramento metu žvaigždės savijauta tarsi pagerėjo.

„Mielieji, dar anksti sakyti, kad Marina (tikrasis Maksim vardas) pasiekė stabilią būseną, tačiau yra vilties! Apsilankė mūsų brangus draugas tėvas Luka. Tai yra didelis džiaugsmas mums visiems, o ypač jai. Viešpats suteikė tokią galimybę, o Marina sureagavo, kažkaip suprato, kas vyksta. Tikintieji supras, kad įvyksta stebuklai! Dabar gali padėti tik jūsų maldos“, – dalijosi žvaigždės atstovė.

Visgi dainininkės atstovė teigė, kad informacijos apie dabartinę atlikėjos būklės neturi: „Tokios informacijos neturi net jos artimieji, nes savaitgalis. Gydantys gydytojai ilsisi, mes su jais palaikome ryšį. Iki pirmadienio tikslios informacijos nebus! Prašau jūsų supratimo! Mes laukiame“, –asmeniniame tinklaraštyje rašė moteris.


Rašyti komentarą...
V
Vileta
2021-07-19 23:40:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunku pasakyti ką nors. Tiesiog viskas yra laukime. Gaila artimųjų ir vaikų.
Atsakyti
0

N
Nesuprantu...
2021-07-19 12:57:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viešpatie, tai kad skaičiau, berods rusiškoj spaudoj, nepamenu dienos, kad mirė....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų