Atlikėjos MakSim kolegė pagaliau papasakojo apie jos būklę „Viltis rusena, bet kviečiu visus melstis už jos gyvybę“

Rusijos atlikėjos MakSim būklė ir toliau sunki bei neramina jos gerbėjus. Jai buvo skirta itin populiari pokalbių laidas „A. Malachovas. Tiesioginis eteris“, kalbama, kad išgyvenimo tikimybė nėra didelė. Tačiau plaučių uždegimu sergančios atlikėjos atstovė tikina, kad „viltis rusena“.

Daugelio gandų apie atlikėjos sveikatą fone jos programos direktorė Margarita Sokolova pateikė šiek tiek informacijos. Ji paskelbė, kad Rusijos muzikos žvaigždę jau aplankė kunigas. Skelbiama, kad būtent tuo metu jos būklė staiga pagerėjo.

„Mielieji mano, dar anksti kalbėti apie tai, kad Marina atgavo stabilią būklę ir pilną sąmonę, tačiau viltis yra!“ – rašė M. Sokolova savo „Instagram“ paskyroje.

Jos teigimu, atėjęs maldininkas suteikė jai patepimą ir palaiminimą, po ko atlikėja tariamai „kažkiek suvokė, tai kas vyksta“.

Atlikėją aplankęs tėvas Luka vėliau pasakojo, kad „MakSim“ suprato, kas vyksta aplink ją. Tačiau medikai šių naujienų nekomentavo.

Oficialioji atlikėjos atstovė rašė, kad „stebuklų būna“ ir pasiūlė visiems melstis už įžymybės gyvybę. Tuo metu moters gerbėjai į šią žinią atsakė palaikymo žodžiais, tikėdamiesi, kad ji išsikapstys iš sunkios ligos ir vėl grįš į sceną.

Išgyvenimo tikimybę įvertino 1-2 proc.

Primename, kad atlikėja Margarita Sokolova, žinoma pseuodonimu MakSim, birželio 15-ąją buvo paguldyta į vieną iš Maskvos ligoninių su dvipusiu plaučių uždegimu. Iš pradžių jai nebuvo diagnozuotas COVID-19, o būklė tik blogėjo. Netrukus jai buvo pritaikyta dirbtinė koma ir pajungtas dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatas.

„Šiuo metu plaučiai pažeisti 40 proc., patvirtinančio kovidą testo neturiu, gydytojai kalba apie plaučių uždegimą“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė dar pati atlikėja, kuomet pateko į ligoninę.

REKLAMA

Atlikėja prieš vieną iš savo koncertų pajuto pirmuosius koronaviruso simptomus, tačiau testas užsikrėtimo nepatvirtino, todėl ji nusprendė lipti ant scenos. Vėliau ji pripažino, kad liga smogė labai staiga – jau scenoje ji buvo su 39 laipsnių temperatūra.

Netrukus ji pasidarė dar vieną testą, tačiau ir šis buvo neigiamas. Tačiau tuomet ji jau išsikvietė medikus ir ją paguldė į ligoninę.

Vėliau paaiškėjo, kad moteris galėjo užsiimti savigyda antibiotikais, todėl nosiaryklės tyrimai ir neparodė pavojingos infekcijos.

Neseniai rodytoje A. Malachovo pokalbių laidoje dalyvavęs žurnalistas Antonas Krasovskis buvo kategoriškas dėl atlikėjos galimybių išgyventi. „Naujienose rašoma, kad MakSim yra pajungta prie EKMO (ekstrakorporalinės membraninės oksigenacijos aparato). O išgyvenimas po EKMO aparato siekia nuo 1,5 iki 2 proc. Tai yra su 98 proc. tikimybe dainininkė MakSim mirs“, – televizijos laidoje kalbėjo RT žurnalistas, pats aktyviai savanoriaujantis „karštuosiuose kovido taškuose“ Maskvos ligoninėse.

Faktiškai tuo pat metu ligoninėje dėl COVID-19 infekcijos buvo gydomas ir atlikėjos vaizdo klipų režisierius Vadimas Šatrovas. Vyro gyvybė staiga užgeso, kuomet infekcija išplito faktiškai visame plaučių tūryje. Paskutiniais duomenis, jo plaučiai buvo pažeisti net 85 proc.

Rusijoje pastarosiomis savaitėmis fiksuojami rekordiniai sergamumo COVID-19 rodikliai: naujų atvejų skaičius kiekvieną dieną siekia 22-25 tūkst., nuo ligos kasdien miršta apie 700 žmonių. Rusijos valdžia akcentuoja vakcinacijos svarbą, tačiau gyventojai ir toliau pasyviai skiepijasi. Šiuo metu paskiepyta tik kiek daugiau nei 12 proc. suaugusių rusų.


Rašyti komentarą...
D
DIANA
2021-07-26 10:10:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
MARINA JI O NE MARGARITA!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų