Naujausi J. Bieberio ir jo sužadėtinės kadrai pribloškė: paviešinta itin intymi akimirka

Praėjusią savaitę pramogų pasaulį nustebino netikėta žinia – susižadėjo dainininkas Justinas Bieberis ir jo mylimoji Hailey Baldwin.

112

Pora neslepia vienas kitam šiltų jausmų, ir nors iš pradžių apie sužadėtuves neatviravo, dabar pora viešai demonstruoja savo jausmus.

(112 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ką tik susižadėjęs J. Bieberis kelia įtarimą gerbėjams: neramina viena detalė

Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Justinas neseniai pasidalijo nuotrauka, pravirkdžiusia visas jo gerbėjas. Iš fotografijos akivaizdu – vaikinas tikrai pamišęs dėl savo sužadėtinės.

Nuotraukoje baseine apsinuoiginusi pora karštai bučiuojasi ir abu atrodo be proto laimingi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Bieberis prieš kelias dienas socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo pirma bendra savo ir Hailey nuotrauka, po kuria rašė: „Norėjau šiek tiek palaukti, bet žodžiai keliauja greitai, todėl, Hailey, paklausyk paprastai – aš esu taip tave įsimylėjęs!

Todėl esu įsipareigojęs praleisti savo gyvenimą siekiant pažinti kiekvieną tavo dalį ir mylėti tave kantriai ir švelniai. Pažadu, kad mūsų šeima bus lydima pagarbiai ir sąžiningai leidžiant Jėzui vesti kiekviename mūsų sprendime. Mano širdis – visiškai tavo ir tu man visuomet būsi pati svarbiausia. Hailey Baldwin, tu – mano gyvenimo meilė ir aš nenorėčiau savo gyvenimo praleisti su niekuo kitu. Tu darai mane daug geresniu. Negaliu sulaukti geriausio savo gyvenimo etapo! Juokinga, nes būtent dabar, kai atsiradai tu, atrodo, kad viskas ir vėl turi prasmę. Labiausiai mane džiuginantis dalykas yra tas, kad mano mažasis brolis ir sesuo matys itin stabilią mūsų santuoką ir galės ieškoti kažko panašaus“.

Tai, kad J. Bieberis nemažai mini Dievą ir tikėjimą, yra ne keista, mat būtent tai ir suartino minėtą porą. Pirmąkart jiedu buvo pastebėti anksčiau vasaros pradžioje. „Juos sieja bendri dalykai: abu jie dievina vakarėlius, bet yra atsidavę ir bažnyčiai“, – tada sakė artimas poros šaltinis.

J. Bieberis ir H. Baldwin sutarė kartu apsilankyti Majamyje vykusioje bažnyčios konferencijoje, o vėliau patraukė į klubą – nusprendė pasilinksminti.

 


Rašyti komentarą...
C
Cha
2018-07-14 12:52:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks baisus tas beeberis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų