Naujas Johno Newmano ir Calvino Harriso kūrinys nustebino net juos pačius

Jau šį sekmadienį Vilniuje koncertuosiantis britų dainininkas Johnas Newmanas paskelbė puikią žinią savo gerbėjams – netrukus pasirodys naujas kūrinys, kurį jis įrašė su šokių muzikos superžvaigžde Calvinu Harrisu.

7

Vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ Vilniuje dainuosiantis superhito „Love Me Again“ atlikėjas televizijos kanalui MTV prasitarė, jog su Calvinu Harrisu įrašė tokį gerą kūrinį, kad jo skambesys „šokiravo juos abu“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savaitgalį Vilniuje koncertuos garsusis Johnas Newmanas

„Daina visiškai skiriasi nuo to, ką esame darę iki šiol. Joje jaučiama gera regio nuotaika“, – sakė Johnas Newmanas.

Britas Calvinas Harrisas – brangiausiai apmokamas šokių muzikos kūrėjas, atlikėjas ir didžėjus pasaulyje. Pernai žurnalo „Forbes“ paskelbtame sąraše suskaičiuota, kad per metus jis uždirbo net 66 milijonus dolerių. Calvinas Harrisas ir Johnas Newmanas – geri bičiuliai, 2014-aisiais kartu įrašę dainą „Blame“. Šis kūrinys tapo milžinišku hitu visame pasaulyje, pasiekdamas pirmąją vietą Didžiosios Britanijos „topuose“ ir populiariausiųjų dešimtukus daugelyje kitų šalių. Kūrinį, kurio klipas „YouTube“ peržiūrėtas daugiau nei 300 milijonų kartų, Johnas Newmanas dažnai atlieka koncertuose – galbūt Vilniuje sulauksime ir naujos su Calvinu įrašytos jo dainos premjeros?

REKLAMA

Fantastiška energija scenoje žavintis Johnas Newmanas prieš keletą metų tapo viena ryškiausių naujų muzikos žvaigždžių – ir toliau džiugina savo gerbėjus įdomiomis naujienomis.

Viena jų – neseniai pristatytas vaizdo klipas „Give Me Your Love“. Šią dainą Johnas Newmanas įrašė su dviem pirmo ryškumo muzikos žvaigždėmis – vienu populiariausių šokių muzikos kūrėjų Sigala iš Didžiosios Britanijos ir amerikiečių atlikėju, kompozitoriumi, prodiuseriu, grupės „Chic“ lyderiu Nile'u Rodgersu, kuris jaunesniems klausytojams puikiai žinomas iš „Daft Punk“ hito „Get Lucky“.

Kūrinys oficialiai bus išleistas birželio 17-ąją – prieš savaitę Johnas Newmanas pirmą sykį jį gyvai atliko MTV festivalyje Didžiojoje Britanijoje, tikėtina, kad šią dainą išgirsime ir Kalnų parke.

„Sigala turi studiją tame pačiame kvartale, kuriame yra ir mano studija. Įrašų leidykla paragino mus padirbėti kartu. Išėjo puikiai.

O Nile'as – tikra legenda. Daug dirbsime kartu – Londone koncertuosiu kartu su jo grupe „Chic“. Kai susipažįsti su tokiais žmonėmis, apstulbina, kokie jie neįtikėtini ir vis dar šiuolaikiški“, - apie pažintį su 63-ejų metų žvaigžde britų spaudai pasakojo Johnas Newmanas.

 

2013-aisiais apie Johną Newmaną kalbėjo visas muzikos pasaulis – jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, didžiulio populiarumo sulaukusios dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas daugiau nei 400 milijonų kartų.

Dar prieš išgarsėdamas, Johnas susibičiuliavo su grupės „Rudimental“ nariais. 2012-aisiais jo balsas skambėjo grupės hite „Feel The Love“, po kelių mėnesių Johnas paskolino savo balsą dar vienam šios labai populiarios grupės hitui - „Not Giving In“.

Debiutinis solinis Johno albumas „Tribute“ Didžiojoje Britanijoje tapo „platininiu“ ir atnešė net keturis hitus - „Love Me Again“, „Cheating“, „Losing Sleep“ ir „Out Of My Head“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų