Naujas įvaizdis! Kristina: šis pokytis man tarsi sielos terapija!

„Kasdieninė rutina tiek įsukusi mane į savo rūpesčių tornadą, jog nebesurandu energijos pasirūpinti ir pačia savimi. Pavargau nuo pastovumo, noriu atrodyti kitaip, tačiau neturiu supratimo, kaip“ – apie priežastį, kodėl užpildė anketą, pasakoja Kristina. Tiesiai iš Rygos į konkursą atvykusi klaipėdietė yra trečioji NIVEA „Hairmilk“ remiamo konkurso „Atnaujink įvaizdį su tv3.lt stiliste“ dalyvė. Moteris džiaugiasi, jog ilga kelionė į Vilnių konkurse patirtais įspūdžiais atsipirko su kaupu. 

26

Kristina (32) neslėpė labai norėjusi patekti į šį pokyčių konkursą. Ypač jai buvo įdomu išmėginti naujų aprangos derinių. Dėl savo itin lieknos figūros pardavimų vadybininke dirbanti moteris tikina dažnai nesurandanti sau patinkančių drabužių. Tad, sužinojusi apie pokyčių konkursą socialiniame TV3 televizijos tinklapyje, du mažamečius auginanti klaipėdietė išdrįso išbandyti šią galimybę.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristinos pokyčiai NIVEA "Hairmilk" pokyčių konkurse "Atnaujink įvaizdį su tv3.lt stiliste"

„Man iš tikrųjų patinka natūralumas, nesinori jo prarasti, tačiau be galo trokštu atitrūkti nuo nusistovėjusio vienodumo, pilkumo, norėčiau tiesiog atsinaujinti, atsigauti, ir taip pat susitikti su įvaizdžio profesionalais“ – atvirauja konkurso dalyvė Kristina. Nežinojimas kas labiausiai tinka lieknai figūrai, didžiausią stresą, pasak jos, kelia ruošimasis šventėms ar kitiems svarbiems renginiams, nes visada norisi atrodyti išskirtinai.

Plaukų meistras Vytautas Želnys: plaukai atspindi žmogaus vidinę būseną

„Saliono“ plaukų meistras Vytautas teigia, kad norint pagyvinti natūralius Kristinos plaukus galime laisvai išnaudoti šiuo metu ypač populiarią balayage plaukų dažymo techniką. „Toks šviesių plaukų dažymas visada primena vasarą ir kuria saulės nubučiuotų plaukų efektą“ – tikina meistras, pridurdamas, jog plaukų pašviesinimas išties jaunina ir suteikia gaivumo, lengvumo.

Plaukų būklė, pasak Vytauto, tiksliausiai atspindi žmogaus vidinę būseną. Kristinos plaukai buvo seniai kirpti, galai šakojosi, vėlėsi. Kiek patrumpinęs galus, meistras plaukus iškarpė, suteikdamas kirpimui formą bei daugiau gyvybingumo. „Dabar jie atrodo kur kas sveikiau, gyviau, o po tonavimo plaukai įgavo daugiau žvilgesio“ – akcentuoja plaukų meistras Vytautas.

REKLAMA

Makiažo meistrė Žana: koralų spalvos lūpos – idealiausia šviesiaplaukėms

Dengdama dalyvės veidą makiažo pagrindu, grožio specialistė Žana sąmoningai stengėsi neapkrauti veido, neuždėti „kaukės“, išlaikyti natūralumą. „Tikslingai siekiau suvienodinti veido odos spalvą, tačiau nepaslėpti žavių Kristinos strazdanų“ – teigia Žana.

Akims ir veidui kontūruoti ji naudojo tik modeliavimo paletę ir lengvai švytintį bronzantą. Tuo tarpu  lūpas nuspalvino švelnia koralų spalva. Tokia spalva, anot specialistės, labai tinka dažytis vasarą, ypatingai šviesiaplaukėms.

Konkurso dalyvė Kristina: dažnai jaučiu paniką, kai reikia susiderinti drabužius

„Aprangos stilius man visų pirma yra patogumas. Man labai gražu, kai žmonės susikuria savo stilių, derina aprangą, bet manau, kad tai užima daug laiko ir aš negaliu sau to leisti“ – teigia konkurso dalyvė. Daug savo laiko skirianti mažamečių auginimui, Kristina netveria džiaugsmu, kad jai pavyko laimėti galimybę išmėginti stiliaus pokyčius su profesionalais.

Parduotuvėje „Reserved“ paruošiau Kristinai skirtingus rūbų komplektus iš naujausios vasaros kolekcijos. Įdomesnius sprendimus čia pat ir užfiksavome.

Dviejų berniukų mama, paprastai savo garderobą formuojanti tik iš patogių ir praktiškų drabužių, ir šįkart išsirenka labiau laisvalaikio klasikinį derinį su palaidine, švarkeliu ir plėšytais džinsais. „Toks stilius man labai mielas, nors, atvirai pasakius, ryškios spalvos mano spintoje bus tikra naujiena. Nors ir mažas, tačiau tai pakankamai drąsus man žingsnis.“ – nauju įvaizdžiu džiaugiasi konkurso dalyvė.

Batų parduotuvėje „WAWA“ Kristinai priderinu baltus odinius laisvalaikio WAWA batelius, su natūralios spalvos pinta juostele. Tai viena karščiausių 2017 metų vasaros avalynės madoje naudojamų akcentų.

„Aš manau, kad šis pokytis tai didžiulis spyris man drąsiau vėl judėti į priekį. Esu patenkinta naujuoju stiliumi visu šimtu procentų, jaučiu didžiulį palengvėjimą, tarsi nuo mano sielos nusirito didžiuliai akmenys. Tai tikra sielos terapija! Jaučiuosi kur kas laisvesnė“ – patirtais įspūdžiais PC „GO9“ vykusios fotosesijos metu dalijosi trečioji pokyčių konkurso nugalėtoja Kristina. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų