Naujas įvaizdis! Janina: kolegos ir artimieji negalėjo patikėti mano pokyčiu

„Pamačiusi save nugalėtojų skiltyje jaučiausi neapsakomai labai laiminga. Tuo metu mane užplūdo tikros emocijos. Neslėpsiu, ne tik spiegiau iš džiaugsmo, bet tuo pačiu ir pajutau milžinišką jaudulį - suabejojau, ar tikrai jau esu pasiruošusi pokyčiams. Pildyti anketą vis dėlto yra daug drąsiau“ – jaudulio neslėpė bendrosios praktikos slaugytoja Janina iš Alytaus. Ji yra ketvirtoji NIVEA „Hairmilk“ remiamo konkurso „Atnaujink savo įvaizdį su tv3.lt stiliste“ nugalėtoja.

32

Janiną (44) šiame konkurse sudalyvauti paskatino jos jaunesnioji dukra. „Apie šį konkursą sužinojau TV8 socialiniame puslapyje ir iš karto apie tai pasakiau savo dukrai. Ši tuoj pat čiupo fotoaparatą, nufotografavo mane ir mes iškart išsiuntėme mano anketą“ – sako Janina, į konkursą atvykusi ankstų rytą tiesiai iš Alytaus. „Galbūt truputį bijau išlįsti iš kiauto, kuriame esu užstrigusi, todėl šiek tiek jaučiuosi išsigandusi, nors įvaizdį pakeisti svajoju jau labai ilgai“ - atvirauja moteris.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Janinos pokyčiai NIVEA "Hairmilk" konkurse "Atnaujink įvaizdį su tv3.lt stiliste"

„Visa Alytaus ligoninė sukilo ant kojų, kad surastų, kuri kolegė galėtų mane pavaduoti pokyčių dieną. Daug bendradarbių atostogauja, todėl šiuo metu pati turiu mažai laisvadienių. Vis dėlto mano kolegės padarė viską, kad išleistų mane į šį konkursą“ – džiaugiasi savo darbo kolektyvu Janina.

Ketvirtoji pokyčių konkurso nugalėtoja teigia, kad visos kelionės metu galva net sukosi nuo minčių apie būsimą pokyčio rezultatą. „Mintyse galvojau, kad ko, beja, gero teks atsisveikinti su raudona plaukų spalva, rengsiuosi spalvingais madingais drabužiais, ko paprastai nedarau ieškodama sau tinkamos aprangos“, - pasakoja Janina.

Plaukų meistrė Rugilė Pečeliūnaitė: masę ploniems plaukams geriausia išgauti trumpu kirpimu

„Janinos plaukai nebuvo stipriai pažeisti, tačiau pakankamai išsausėję, ploni, o spalva nublukusi“ – dalyvės plaukus vertina „Saliono“ meistrė Rugilė. Alytaus ligoninėje dirbančios Janinos raudona plaukų spalva yra kiek per drąsi, be to pernelyg kontrastuoja su veido bruožais. Šios moters švelniam temperamentui, pasak specialistės, norėtųsi daugiau subtilumo. Nuėmusi raudonumą, meistrė plaukus nudažė natūralia riešuto spalva.

REKLAMA

Pokyčių konkursas Pokyčių konkursas (nuotr. Vido Černiausko)

Siekdama atsikratyti nereikalingo plaukų ilgio bei išsausėjusių galų, plaukų meistrė Rugilė alytiškei suteikė trumpą, kaklą atidengiantį bob stiliaus kirpimą. „Ploniems plaukams masę geriausia išgauti trumpu kirpimu“ – tikina meistrė. Šis kirpimas dar labiau sušvelnino Janinos veido bruožus ir sėkmingai pastiprino veido ovalą, taip pat suteikė dalyvei prancūziško žavesio ir elegancijos. „Mano naujoji šukuosena yra neįtikėtinai nuostabi, o spalva tokia natūrali! Man labai patinka” – džiaugiasi Janina.

Makiažo meistrė Žana Gužauskienė: rausvi skaistalai – jaunina

Pokyčių konkursas Pokyčių konkursas (nuotr. Vido Černiausko)

Rugilės suformuotą Janinos plaukų stilių, „Saliono“ grožio specialistė Žana papildė ryškiai raudonomis lūpomis, tuo tarpu akis paryškino tik blakstienų tušu. Dalyvės skruostams ji naudojo rausvus skaistalus, nes, pasak Žanos, tokie skaistalai jaunina, suteikia gaivumo, skaistumo. „Niekada net nesusimąsčiau, kad man gali šitaip tikti ryškus raudonas lūpdažis!“ – negali atsistebėti konkurso dalyvė.

Stilistė Viktorija Igliukaitė: save mylinti moteris neturėtų galvoti, kad jai nesvarbu ką apsirengti

„Dažniausiai rengiuosi tiesiog, ką turiu, kas patogu” – teigia Janina ir pabrėžia, jog paskutiniu metu ji nesidomi naujausiomis madomis. Moteris renkasi tik patogius drabužius, dažniausiai – džinsus ir tiesiog marškinėlius. „Dirbu ligoninėje, kur privalau dėvėti darbo aprangą. Darbe praleidžiu daug laiko, tad dėl aprangos net nebesuku galvos. Turiu keletą universalių drabužių, juos ir dėviu“ – akcentuoja NIVEA „Hairmilk“ remiamo konkurso „Atnaujink įvaizdį su tv3.lt stilistu” dalyvė.

Pokyčių konkursas Pokyčių konkursas (nuotr. Vido Černiausko)

„Reserved“ drabužių parduotuvėje Janinos stilių formavusi stilistė Viktorija Igliukaitė tikina, jog visos moterys giliai širdyje nori būti gražios, atrodyti patraukliai. Gražios, šiuolaikiškos moterys, pasak stilistės, visuomet pastebimos, jomis grožimasi. Viktorija pabrėžia, jog moteris neturėtų manyti, kad ji verta vilkėti bet ką, kas pasitaikė po ranka. „Prieš renkantis rūbą, vertėtų pagalvoti, ar su tokiu drabužių atrodysite sėkmingai?“ – akcentuoja stilistė Viktorija.

REKLAMA

„Man labai patiko citrininės spalvos kelnės, kurių pati niekada nebūčiau nusipirkus, nes anksčiau tikrai bijodavau spalvų” – išsirinkusi vieną iš matuotų komplektų pabrėžia dalyvė Janina. Išmėginusi kelis aprangos variantus iš „Reserved“ vasaros kolekcijos, moteris išsirinko prancūziškai elegantiškos klasikos komplektą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų