Taip, kalbame apie juos, mergišius! Ir nors daugelis pasakytų, kad atskirti juos nuo gerų vaikinų iš tiesų yra labai paprasta, visame pasaulyje populiarus realybės šou „Mergišių sala. Australija“, kurį TV6 kanalo žiūrovai pamatys jau nuo rugpjūčio 5-osios, įrodys kitaip.
Sudaužytos širdies paliktas žaizdas užsigydyti nėra taip paprasta. Siekdami to išvengti, žmonės iš klaidų yra linkę mokytis. O kartais patys bando atpažinti tuos, kurie šį skausmą ir sukėlė.
Perprasti, o kartais net ir identifikuoti mergišius, moterys bando ir Lietuvoje. Tiek „įtariamaisiais“ besidalindamos įvairiose internetinėse grupėse, tiek ir pasakodamos apie jų elgesio modelį, kurį dažnai apibūdina kaip red flag (angl. – „raudona vėliava).
Tačiau ar visuomet lengva tikėti protu, kai širdis sako kitaip? Ar visi stereotipai apie mergišius iš tiesų pasitvirtina? O gal visgi pakeisti galima net ir labiausiai užkietėjusį mergišių?
Būtent į šiuos klausimus nuo šio antradienio bandys atsakyti seksualus ir meilės intrigų kupinas realybės šou „Mergišių sala. Australija“.
Pagrindinėmis realybės šou herojėmis taps trys ankstesniais santykiais nusivylusios, tačiau apie stiprią, nesibaigiančią meilę vis dar tebesvajojančios moterys.
Vedamos tikslo rasti „tą vienintelį“, jos atvyksta į įspūdingo grožio vilą, kurioje jų širdies siekti pasiryžę net 24 vyrai. Deja, apie tokią pat tikrą ir tyrą meilę, kokios siekia moterys, šiame šou svajos ne visi.
Tik 12 vyrų bus nuoširdūs „gerieji vaikinai“. Likę 12 – savo būdo „įkalčius“ slėpti besistengiantys mergišiai
Tai reiškia, kad priežastys, dėl kurios šie visi vyrai sieks moterų dėmesio, bus labai skirtingos. „Gerieji vaikinai“ bus suinteresuoti užmegzti santykius ir su išrinktąja perpus pasidalinti 100 tūkst. JAV dolerių prizą. Tuo tarpu antrieji varžysis tik dėl to, jog šią sumą namo galėtų pasiimti vieni.
Savo ruožtu moterys, eidamos į pasimatymus su kandidatais, stengsis ne tik geriau juos pažinti, bet ir suprasti, kas yra „gerasis vaikinas“, o kas – tik apsimetėlis mergišius. Deja, kas yra kas, paaiškės tik tuomet, kai kiekvieno epizodo pabaigoje ateis metas tris vaikinus pašalinti...
Ar pavyks trims moterims atrasti meilę? O gal jos savo širdį ir vėl patikės mergišiams? Atsakymai į šiuos klausimus – jau netrukus.
„Mergišių sala. Australija“ – nuo rugpjūčio 5 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20 val. per TV6!
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!