Naujame lietuviškame filme – žinomų vyrų desantas

Spalio 6 d. didžiuosius Lietuvos kino ekranus pasieks nauja lietuviška romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“. Šis filmas – ne tik režisieriaus Andriaus Žiurausko, bet ir pagrindinio vaidmens atlikėjo komiko Justino Jankevičiaus debiutas kine. Kartu su Justinu filme vaidmenis atliks ir gausybė žinomų vyrų: Saulius Urbonavičius – Samas, Paulius Ambrazevičius, Vytautas Medineckas – Ironvytas ir kt.

6

Naujos lietuviškos romantinės komedijos žiūrovų laukia tikra išradingumo, nesusipratimų, desperacijos, ir emocijų karuselė. Filme du draugai vardan bendro tikslo – susigrąžinti mylimąją – imsis pačių kvailiausių priemonių.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujame lietuviškame filme – žinomų vyrų desantas

Be pagrindinius vaidmenis atliekančių J. Jankevičiaus, D. Kazlausko bei A. Storpirščio įvairiuose vaidmenys pasirodys ir kino pasaulyje save išbandę žinomi vyrai.

Pasak komiko Pauliaus Ambrazevičius ilgai svarstyti, ar sutikti atlikti vaidmenį filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ galvoti neteko, kadangi čia prasitęsė bendradarbiavimas su scenaristu Jonu Navicku, kuris dirbo ir prie daug dėmesio sulaukusio filmo „Gautas iškvietimas“.

REKLAMA

„Šiame filme prasitęsė mano bendradarbiavimas su scenaristu Jonu Navicku, kuris rašė „Gautą iškvietimą“. Aš esu savotiška jo mūza, kol kas vaidinau abiejuose jo rašytuose filmuose. Esu jau tokio lygio aktorius, kad net turiu savo puslapį IMDB, kurį net ne pats susikūriau. Tik paredagavau pats, nes ūgis buvo per mažas nurodytas“, – atvirauja komikas.

Atlikėjas Vytautas Medineckas – Ironvytas džiaugiasi, kad turėjo galimybę dirbti su profesionaliu režisieriumi A. Žiurausku bei pirmą kartą vaidinti patį save.

„Nors pirmiausiai esu muzikantas, tačiau iki šio filmo turėjau nemažai vaidinimo patirties tiek reklamose, tiek serialuose, tiek kine, tačiau pirmą kartą vaidinau patį save. Tiek, kiek žiūrovai mane pamatys šiame filme, tai toks ir būnu studijoje. Toks studijinis Ironvytas“, - juokauja atlikėjas.

Kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų