saulius urbonavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius urbonavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius urbonavičius“.

Saulius Urbonavičius-Samas įvertino „Eurovizijos“ pasirodymus: štai, kas jo favoritai

Gegužės 7-ąją Malmėje praūžė pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuris prie televizijos ekranų pritraukė nemažai lietuvaičių. Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su 2006 metais „Eurovizijoje“ dalyvavusiu roko grupės BIX įkūrėju ir lyderiu, televizijos laidų prodiuseriu Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, kuris pasidalino savo įžvalgomis apie Lietuvai atstovaujančio Silvestro Belt pasirodymą.
2024-05-09

Samas prakalbo apie savo šeimą: žmonai skyrė jautrius žodžius

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi jau 31-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą apie vienišo tėčio buitį, vaikų auginimą, požiūrį į tėvystę ir kasdienybę kalbamės su tėčiu Sauliumi Urbonavičiumi-Samu ir „Tėvai ryšyje“ projekto autore Renata Cikanaite.
2023-04-21

Paskutinio „Kėdžių iššūkio“ intriga: kas taps trečiuoju Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandos nariu?  

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinį „Kėdžių iššūkį“ šių metų muzikiniame projekte „X faktorius“ . Jaunimo komandą sau rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Du teisėją labiausiai sužavėję dalyviai iš karto gavo kelialapį į tiesioginius finalus, o kiti du sėdosi ant karštųjų kėdžių – už juos visą savaitę balsuos žiūrovai. Daugiau balsų surinkęs prisijungs prie finalistų.
2022-11-21

„Bix“ sugrįžimas į Berlyną: „Energija visiems išmušė visus kamščius!“

Vėlų spalio 30-osios vakarą „Bix“ sugrojo istorinį koncertą „Quasimodo“ klube Berlyne, kurio metu pristatė šiemet išleistą dvigubą vinilo plokštelę „Berlin ’89 (Extended)“. Legendinė Lietuvos grupė į klubo sceną sugrįžo lygiai po 33 metų, tą pačią spalio 30 dieną. „Tas fantastiškas jausmas, kai grojam po tiek metų toje pačioje vietoje ir viskas kaip tada – tik publika kita. Tada koncerte nebuvo nei vieno lietuvio, o dabar jų buvo dauguma.
2022-10-31

Maksimo Galkino koncertai Lietuvoje kaitina aistras: „Raginčiau, kad Galkinas viešai pasisakytų – kieno gi yra Krymo teritorija“

Lapkritį Lietuvoje organizuojami rusų humoristo Maksimo Galkino koncertai kaitina aistras. Rusija už tai, kad atlikėjas prasidėjus karui išvažiavo iš šalies ir socialiniuose tinkluose atvirai smerkė Putino veiksmus, pripažino jį užsienio agentu, už pinigus tarnaujančiu Ukrainai. Nepaisant to, parlamentaras konservatorius Bronislovas Matelis tikina, kad Galkino koncertams Lietuvoje – ne vieta.

„X faktoriaus“ nugalėtojos Giedrės gyvenimas dabar visai kitoks: viskas kardinaliai pasikeitė

Ar pamenate pirmojo „X faktorius“ sezono nugalėtoją? Išskirtiniu balsu žiūrovus užbūrusi Giedrė Vokietytė dabar gyvena visai kitokį gyvenimą. Moteris atsisveikino su muzika ir pasirinko ramesnį gyvenimo būdą, toli nuo kamerų. „Žinomumas padėjo siekti tikslų gyvenime. Po projekto tapau atpažįstama. Dėl to pas mane besimokantys studentai net šiek tiek jaudinosi! Žinoma, dabar tokio populiarumo nebėra. O šiuo metu dirbu su žirgų reabilitacija.
2022-09-24
REKLAMA
Saulius Urbonavičius-Samas (nuotr. Organizatorių) Saulius Urbonavičius-Samas (nuotr. Organizatorių)

Atnaujinkite savo muzikos klasę: Saulius Urbonavičius-Samas siūlo išskirtinę galimybę

Jau trečius metus iš eilės „X faktorius“ ir „Norfa“ inicijuoja projektą „Muzika suartina“. Projekte kviečiami dalyvauti visi muziką dievinantys ir negalintys be jos gyventi Lietuvos talentai, kurie nori laimėti muzikos klasės inventoriaus atnaujinimą. Plačiau apie projekto svarbą pasakoja muzikantas, dainų autorius, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.
2022-09-22

Ketvirtadienį Lietuvoje – palaikymo akcijos Ukrainai: kai kur ruošiamasi priimti pabėgėlius

Rusijai užpuolus Ukrainą, lietuviai buriasi į palaikymo ukrainiečiams kampanijas. Ketvirtadienį vakare visoje Lietuvoje nuvilnys akcija „Laisvė šviečia“, prie iniciatyvų jungiasi ir užsienio lietuvių bendruomenės, žmonės skatinami aukoti ukrainiečiams. Prie palaikymo akcijų jungiasi skirtingi Lietuvos miestai bei užsienyje gyvenantys lietuviai. Jungiasi didieji miestai Ketvirtadienį 18 val.
Aktualijos 2022-02-24

M.A.M.A 2021 pažėrė daugiau staigmenų: grupė „BIX” žada nepamirštamą šou

Legendinė grupė „BIX”, grojusi Vokietijoje istorinės Berlyno sienos griūties išvakarėse, buvo nepriklausomybės siekiančios Lietuvos ruporas Vakarų pasaulyje. Pernai nutikęs ypatingas įvykis sugrąžino „BIX” į Berlyno laikus. Laisvės troškimu prisirpęs rokas suskambės ir penktadienį, sausio 28 d. Kauno „Žalgirio” arenoje rengiamuose M.A.M.A 2021 apdovanojimuose.
2022-01-25
REKLAMA
.  .

„Muzika suartina“ nugalėtojai – Alytaus Jotvingių gimnazija

„Norfa“ ir „X faktoriaus“ surengta socialinė iniciatyva „Muzika suartina“ jau gruodžio pradžioje nudžiugino Alytaus Jotvingių gimnaziją pranešdami džiugią žinią, kad būtent jie šiais metais tapo „Muzika suartina“ iniciatyvos nugalėtojais. „Džiaugiamės, kad Norfa kartu su TV3 televizija ir „X faktoriaus“ komanda organizuoja konkursą „Muzika suartina“. Sveikiname nugalėtojus – Jotvingių gimnaziją ir kitus dalyvius. Tai primena, kiek daug talentų yra Lietuvoje.
2021-12-27
REKLAMA
REKLAMA

„X faktoriaus“ dalyviai atsipalaidavo dūzgėse – šokiai nerimo iki paryčių

Sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną, nugriaudėjo ilgai lauktas mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ superfinalas. Muzikinių aistrų kupino vakaro metu paaiškėjo ir nugalėtojai – pergalę išplėšė grupė „Mando“. Kartu su kitais projekto dalyviais ir kūrybine komanda grupė atšventė savo pergalę audringose dūzgėse – dainos ir šokiai netilo iki ryto.
2021-12-27

Įtempta muzikinė kova baigėsi: paaiškėjo, kas laimėjo šių metų „X faktorių“

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo ilgai lauktą, mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ superfinalą. Jo metu pasirodė penki stipriausi dalyviai. Jie kovėsi dviejuose etapuose – pirmojo metu pasirodė visi dalyviai, o į antrąjį pateko tik trys likę. Po įtempto muzikinio vakaro, galiausiai atskleista ir didžioji intriga – paaiškėjo, ką žiūrovai išrinko šių metų „X faktoriaus“ nugalėtoju.
2021-12-27

„X faktoriuje“ – sunkiai tramdomos emocijos: ašaras braukė abu mažiausiai balsų surinkę dalyviai

Sekmadienio vakarą „X faktorius“ sceną sudrebino jau trečiasis tiesioginis finalas. Populiariausio muzikinio TV3 šou metu skambėjo gražiausios dainos iš kino filmų bei paaiškėjo dar vienas dalyvis, kuriam su projektu teko atsisveikinti. Šįkart mažiausiai žiūrovų balsų sulaukė Marijono Mikutavičiaus mokiniai Povilas ir Alika. Jiems atlikus išlikimo dainas, lemiamą žodį turėjo tarti teisėjai.
2021-11-22

Paaiškėjo Marijono Mikutavičiaus komanda „X faktoriuje“: kėdę gavo ne visi žiūrovų numylėtiniai

Sekmadienį TV3 žiūrovai muzikiniame projekte „X faktorius“ stebėjo paskutinį „Kėdžių iššūkį“, kurio metu paaiškėjo teisėjo Marijono Mikutavičiaus komanda. Žinomas šalies atlikėjas nusprendė, kad jo vyresniųjų komandoje trijų vietų finaluose verčiausi yra Alika, Lijana ir Povilas. Dainuojantis aktorius Osvaldas Petraška į sceną žengė pirmasis ir pasidalino gražia žinute. Pasirodo, kad savo atliekamą dainą dalyvis nusprendė skirti visiems vienišiems žmonėms.
2021-11-01

„X faktoriaus“ teisėjus pribloškė kerintis vyriausios dalyvės įvaizdis: kostiumą pasisiuvo pati

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovų bei muzikinio projekto „X faktorius“ gerbėjų laukia paskutinis „Kėdžių iššūkis“. Laidos metu sau komandą rinksis atlikėjas, hitų autorius Marijonas Mikutavičius, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą. Po įtemptos kovos paaiškės paskutiniai trys tiesioginių finalų dalyviai.
2021-10-29

Aistras keliantis „X faktorius“: ką sau į komandą pasirinks Jazzu?

Stebėdami šio sekmadienio populiariausią muzikinį šou „X faktorius“, TV3 televizijos žiūrovai patirs kaip niekad daug įtampos. Baigėsi atrankos – nuo šiol eteryje aistras kels „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės. Praėjusį sekmadienį sau komandą rinkosi BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.
2021-10-17

„X faktoriaus“ dalyvė pakerėjo Samą: teisėjas merginai pats užleido savo kėdę

Jau visai netrukus, sekmadienį, TV3 savo žiūrovus pakvies stebėti antrąjį „Kėdžių iššūkį“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Šįkart čia pasirodys jaunimo kategorijos atstovai. Sau komandą rinksis dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą.  Laukia ypatingai sunkūs apsisprendimai.
2021-10-15

Tiesiogiai: „X faktoriaus“ aptarimas su Airidija ir Lukrecija

Sekmadienį TV3 televizijos eterį sudrebino muzikinis šou „X faktorius“ ir pirmasis „Kėdžių iššūkis“.  Laidos metu sau komandą rinkosi Saulius Urbonavičius-Samas, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį žodį. Aistras kurstančio etapo „Kėdžių iššūkis“ metu paaiškėjo paauglių kategorijos finalininkai. Jais tapo Aridija, Nojus ir Lukrecija. Tiesioginėje vaizdo konferencijoje merginos pasidalys įspūdžiais iš filmavimo.
2021-10-11

Paaiškėjo pirmieji „X faktoriaus“ finalininkai: netrūko ašarų ir sudėtingų Samo apsisprendimų

Sekmadienį TV3 televizijos eterį sudrebino muzikinis šou „X faktorius“ ir pirmasis „Kėdžių iššūkis“.  Laidos metu sau komandą rinkosi Saulius Urbonavičius-Samas, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį žodį. Aistras kurstančio etapo „Kėdžių iššūkis“ metu paaiškėjo paauglių kategorijos finalininkai. Jais tapo Aridija, Nojus ir Lukrecija. Šou metu netrūko įtampos, svarstymų ir net jausmus sunkiai tramdančių dalyvių ašarų.
2021-10-11

Sekmadienio vakarą per TV3 televiziją – aistras kelianti „X faktoriaus“ laida: kviečiame žiūrėti!

Stebėdami šio sekmadienio populiariausią muzikinį šou „X faktorius“, TV3 televizijos žiūrovai patirs kaip niekad daug įtampos. Praėjusį sekmadienį baigėsi atrankos – nuo šiol eteryje aistras kels „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės. Sekmadienį sau komandą rinksis BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.
2021-10-10

Pasitikėjimą savimi demonstruojanti „X faktoriaus“ dalyvė Lukrecija sulaukė pastabos: „Negaliu nieko nuvilti“

Jau šį vakarą TV3 žiūrovus prie ekranų pritrauks didžiausias aistras kurstantis „X faktoriaus“ etapas „Kėdžių iššūkis“. Jo metu dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos paaugliai, o sau komandą rinksis pirmasis teisėjas, Saulius Urbonavičius-Samas. Jo laukia ypatingai sunkūs momentai – ar jam pavyks pasirinkti teisingai? Viena ryškiausių paauglių kategorijos dalyvių – Lukrecija Vasiliauskaitė. Mergina neslepia labai norinti praeiti šį etapą.
2021-10-10

Dramatiškai „X faktoriaus“ kovai pasiruošęs Samas: laukia bemiegė naktis

Jau šį sekmadienį per TV3 – žiūrimiausio projekto „X faktorius“ antrasis etapas – kėdžių iššūkis. Projekto teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas atskleidė, į ką labiausiai atkreips dėmesį, rinkdamasis, kuriuos komandos dalyvius praleisti toliau, ir neslėpė – laukia itin sunkus sprendimas.   Samas atviras – šis etapas projekte jam bene pats sunkiausias.
2021-10-10

TV3 Play spalio mėnesio žvaigždės: intriguojantys serialai, atviri pašnekesiai ir lemtingos „X faktoriaus“ kovos

Kiekvieną mėnesį internetinė video platforma TV3 Play vartotojams pateikia ne tik nemokamą, bet ir patį naujausią, o taip pat ir televizijos žiūrovų labiausiai pamiltą turinį. Spalį žiūrovai kviečiami išvysti dar daugiau įdomių, skirtingų ir visų skoniui įtiksiančių serialų bei laidų.
2021-10-08

„X faktoriuje“ – sunkiausias Samo apsisprendimas per visą šou istoriją: „Man plyšta širdis“

Stebėdami šio sekmadienio populiariausią muzikinį šou „X faktorius“, TV3 televizijos žiūrovai patirs kaip niekad daug įtampos. Praėjusį sekmadienį baigėsi atrankos – nuo šiol eteryje aistras kels „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės. Sekmadienį sau komandą rinksis BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.
2021-10-08

Sekmadienio vakarą per TV3 televiziją – penktoji „X faktoriaus“ laida: kviečiame žiūrėti!

Jau šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvys penktąją pamilto projekto „X faktorius“ seriją.  Transliacijoje paaiškės, kas prisijungs prie praėjusią savaitę laimingą bilietą tęsti kelionę projekte iškovojusių dalyvių, o kas į šį traukinį nepateks. Dalyvių pasirodymus vertina keturių teisėjų komanda: Saulius Prūsaitis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijus Mikutavičius.
2021-10-03

„X faktoriuje“ – mistiškumu užburianti mokytoja: kodėl teisėjai ją lygins su kate?

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovų laukia dar viena nepakartojama muzikinio šou „X faktorius“ atrankų laida. Jos metu pasirodys muzikai neabejingi dalyviai, kurie tiek teisėjus, tiek ir žiūrovus papirks ne tik talentu, bet ir charizma...  O jei reikėtų išrinkti paslaptingiausią naujojo sezono dalyvę, ja taptų Lijana Stakauskaitė. Vos įžengusi į sceną, 34 metų išskirtinės išvaizdos moteris iš karto patrauks teisėjų dėmesį.
2021-10-01

„X faktoriaus“ scenoje – neįtikėtinos istorijos, įspūdingi pasirodymai ir žodžių pritrūkę teisėjai

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų pritraukė nuotaikingi pasirodymai mylimiausiame muzikiniame projekte „X faktorius“. Šįkart scenoje pasirodė itin įvairūs, tačiau savo istorijomis skirtingai nuostabūs dalyviai. Kas keliauja į kitą etapą, o kam vertėtų grįžti kitais metais, sprendžia keturi žodžio kišenėje neieškantys teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Marijonas Mikutavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas.
2021-09-27

„X faktoriaus“ atrankos įsibėgėja: pirmos šlovės minutės ir teisėjų plojimai

Sekmadienio vakarą prie ekranų TV3 televizijos žiūrovus pritraukė jau trečioji populiaraus muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Šį sezoną čia gausu itin stiprių atlikėjų, kurių pasirodymus projekto teisėjai palydi gausiomis ovacijomis ir pagyromis. Deja, kaip visuomet, kai kam su projektu jau teko ir atsisveikinti. Dalyvių pasirodymus vertina keturių teisėjų komanda: Saulius Prūsaitis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijus Mikutavičius.
2021-09-20

„X faktoriuje“ – pasitikėjimu stulbinanti 17-metė: kaip paprasta mergina virto tikra diva?

Šį sekmadienį TV3 žiūrovų laukia dar viena populiaraus muzikinio šou „X faktorius“ laida. Jau du sekmadienius iš eilės pasirodė daugybė puikių atlikėjų, o kam sublizgėti pavyks šįkart? Pasistengti tikrai yra dėl ko... Pagrindinis šou prizas –  ne tik žiūrovų meilė, bet ir 15 tūkst. eurų. Dalyvių pasirodymus vertina keturių profesionalų komanda: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Marijus Mikutavičius.
2021-09-17

„X faktoriuje“ – teisėjų pagyros ir kritika: vienus lepino komplimentais, kiti gavo aštrių pastabų

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją mylimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laidą. Kaip jau įprasta, čia pasirodė tie, kurie svajoja apie karjerą muzikos pasaulyje, o skirtingai nuostabių dalyvių pasirodymus vertino keturių profesionalų komanda.
2021-09-13

„X faktoriaus“ scenoje – dalyvis iš Afganistano: nustebino teisėjus uždainavęs lietuviškai

Šį sekmadienio vakarą – antroji mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ laida. Joje pasirodys tie, kurie savo gyvenimo be muzikos įsivaizduoti tiesiog negali.
2021-09-12

Po daugiau nei 30 metų grupė „Bix“ išleidžia savo patį pirmąjį albumą: jo atradimas – visiškai netikėtas

1987 metais Šiauliuose susikūrusi legendinė Lietuvos roko grupė „Bix“ netruko šauti į populiarumo viršūnę. 1989-1991 metais daugiau laiko praleisdavusi turuose užsienyje nei Lietuvoje, grupė rengė koncertus Vakarų Europos valstybėse ir JAV, o pirmąjį kultiniu tapusį grupės albumą „Akli kariai“ išleido tik 1991 metais.
2021-09-09

Tiesiogiai: Po „X faktoriaus“ premjeros – karščiausi Samo ir Nojaus komentarai

Praėjusį savaitgalį nugriaudėjo naujojo „X faktoriaus“ sezono premjera. Pirmojoje transliacijoje sužibėjo ir šešiolikametis Nojus Žebrauskas, atlikęs labai sudėtingą kūrinį ir sužavėjęs komisiją.  Tiesioginėje vaizdo konferencijoje Nojus ir vienas iš projekto teisėjų Saulius Urbonavičius-Samas atskleis pirmuosius įspūdžius prasidėjus naująjam „X faktoriaus“ sezonui.
2021-09-08

Paaiškėjo pirmieji „X faktoriaus“ atranką įveikę dalyviai: vienai iš jų – ypatingos Jazzu pagyros

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo pirmąją mylimiausio projekto „X faktorius“ seriją naujajame sezone „Skirtingai nuostabūs“. Atrankos metu paaiškėjo pirmieji dalyviai, kurie iškovojo laimingą bilietą savo kelią projekte tęsti ir toliau. Deja, būtent ši atranka atskleidė ir tuos, kurie savo pasirodymą šiemet jau baigs – teisėjai lauks jų sugrįžtant kitais metais.
2021-09-06

Jazzu prabilo apie teisėjavimo „X faktoriuje“ subtilybes: atskleidė, kodėl nebijo išsakyti kritikos

Šį vakarą – ilgai laukta populiariausio Lietuvoje TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ premjera. Jo metu žiūrovai išvys pasirodymus tų, kurie negali ir nenori įsivaizduoti savo gyvenimo be muzikos. Laukia nepamirštamas, emocijų kupinas vakaras ir dalyvių likimus nuspręsiantys teisėjų sprendimai. Sekmadienio vakarais TV3 televizijos žiūrovai pamatys, kuriems dalyviams teisėjai pasakys „taip“, o kam pats dar patobulėti ir grįžti kitais metais.
2021-09-05

„X faktoriaus“ premjeroje – futbolininkės iš JAV pasirodymas: „Esu Lietuvos dalis“

Jau šį sekmadienį įvyks didžioji TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ premjera, o televizijos žiūrovai išvys pirmąją atrankų laidą. Užpildžiusius dalyvio anketą vienija bendras tikslas – sužavėti projekto teisėjus ir išgirsti keturis „taip“. Visi dalyviai – skirtingai nuostabūs, todėl žiūrovų laukia geriausių emocijų kupinas premjerinis vakaras. Pagrindinis šou prizas – 15 tūkst. eurų, todėl stengtis tikrai yra dėl ko.
2021-08-30

Samas – apie naują „X faktoriaus“ sezoną: laukia arši kova

Trečiadienio vakarą baigėsi devintojo „X faktoriaus“ sezono atrankų filmavimai. Projekto vedėjai ir teisėjai neslepia – šį sezoną išlikimo kovos bus ypač aršios. Vienas iš „X faktoriaus“ teisėjų, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas pasakoja, pasibaigus atrankoms su kolegomis braukęs prakaitą – tokie įspūdingi šių metų projekto dalyviai:  „Vakar tik baigę atrankas visi teisėjai susirinkę sakėm „wow“. Buvo tokių talentų, kokių per devynis metus, devynis sezonus nesame matę.
2021-07-25

Į eterį grįžtantis „X faktorius“ džiaugiasi populiarumu – plūsta registracijos anketos, o nugalėtojų laukia naujiena

Šį rudenį į TV3 ekranus sugrįš populiarusis muzikos projektas „X faktorius“. Devintajame sezone laukiama skirtingų, unikalių, charizmatiškų ir talentingų asmenybių. Kaip sako projekto kūrėjai, svarbiausia – išlikti savimi bei nepamiršti, kad kiekvienas esame unikalus ir savaip puikus.  Šou komanda džiaugiasi, kad per kelias savaites į šou užsiregistravo daugybė dalyvių – tokio populiarumo nesulaukė nė vienas sezonas.
2021-06-16

Po televizijos eteryje įvykusių M.A.M.A apdovanojimų – organizatorių komentarai

Sulaukę reakcijų po šeštadienį įvykusios Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2020 transliacijos, organizatoriai atsako, kaip tai vyko iš tiesų, ir ko iš šios transliacijos galima pasimokyti.
2021-03-29

To dar nėra buvę: šiandien vakare įvyksiantys M.A.M.A apdovanojimai nustebins netikėtais sprendimais

Šį šeštadienio vakarą, 19.30 val. TV3 ir TV3Play tiesioginiame eteryje bus įteikta 16 prestižinių M.A.M.A statulėlių. Ceremoniją ves Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis. Iškilmių organizatoriai ketina nustebinti ateities technologijomis. Žiūrovai išvys žvaigždžių pasirodymus su įspūdingos virtualios realybės vizualizacijomis. Lietuvių TV kanalų eteryje tokie technologiniai vaizdo sprendimai bus naudojami pirmą kartą.
2021-03-27

Jubiliejiniai M.A.M.A 2020 apdovanojimai pažers staigmenų: pasirodys ir neseniai tėvu tapęs OG Version

Kovo 27 dieną, šeštadienį, uždarame nominantų rate Kauno „Žalgirio“ arenoje ir žiūrovams atviroje tiesioginėje TV3 transliacijoje įvyks 10-oji, jubiliejinė Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonija. Šventinį vakarą bus įteikta 16 prestižinių statulėlių 2020 metų geriausiems.  „Nesvarbu, kad esame išvarginti pandemijos ir nuo jos labiausiai nukentėję, mes – muzikantai, menininkai vis tiek sukaupėme jėgas, kad švęstume muzikos šventę, kuri mums yra labai svarbi.
2021-03-18

Paaiškėjo „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalo dalyviai – kovos dėl nugalėtojo vardo

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo prieš paskutinę projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laidą. Jos metu šou paliko du dalyviai ir paaiškėjo, kurie pasirodys superfinale, rašoma pranešime spaudai. Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė ir be kovos projektą paliko Austėja Lukaitė. Išlikimo kovoje dainas atliko grupė RSA ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Teisėjai nusprendė, kad projekte turi likti Gian Luca.
2020-11-09

Mirė „BIX“ narys Gibavičius: Samas jį vadina vienu ryškiausių grupės šviesulių

Šį antradienio vakarą oficilioje grupės „BIX“ „Facebook“ paskyroje pasirodė liūdna žinia – mirė grupės bosistas Skirmantas Gibavičius. Naujienų portalui tv3.lt šią žinią patvirtino ir grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas. Antradienio vakarą grupės „BIX“ „Facebook“ paskyroje pasirodė žinia: „R.I.P. Liūdna žinia! Mus paliko SKIRMA. Tegul jam visos visatos jėgos suteikia ramybės. Bix istorijoje tu švietei ryškiai.
2020-10-27

Projektą „X faktorius. Žvaigždės“ paliko 2 dalyviai, vienas aktorius – saviizoliacijoje

Sekmadienio vakarą įvyko antrasis projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu TV3 televizijos projektą paliko du dalyviai. Jie visam laikui atsisveikino su aštuntuoju šou sezonu. Pasaulinė pandemija pasiekė ir „X faktorius. Žvaigždės“ organizatorius. Projekte nepasirodė aktorius Jokūbas Bareikis. Jis šiuo metu yra saviizoliacijoje, jokių simptomų nejaučia. Visą savaitę žinomas vyras ruošėsi šou, o ketvirtadienį pranešė, kad turėjo kontaktą su sergančiu koronavirusu.
2020-10-19

Šalčiūtės širdį užkariavo tikras gražuolis Mantas: dalijasi romantiškomis akimirkomis

Socialinių tinklų žvaigždei Monikai Šalčiūtei pastarasis laikotarpis – kupinas pokyčių. Mergina ne tik ėmė judėti savo svajonės link tapti dainininke ir išbandė save projekte „X faktorius. Žvaigždės“, bet, panašu, į širdį įsileido ir meilę. Jau kurį laiką mergina pastebima naujo vaikino, Manto Rimavičiaus draugijoje.
2020-10-10

Aiškėja, ką „X faktorius. Žvaigždės“ žiūrovai nori grąžinti į projektą – dalyviai neslepia džiaugsmo

Populiarusis TV3 televizijos šou „X faktorius. Žvaigždės“ kviečia pasisakyti žiūrovus ir sugrąžinti į projektą jiems labiausiai patikusią žvaigždę. Po „Kėdžių iššūkio“ paaiškėjus dvylikai projekto finalistų, šou teisėjai nusprendė – vieną iškritusį dalyvį grąžins žiūrovai balsuodami. Iki šio ketvirtadienio, spalio 8 d., projekto gerbėjai gali savo nuomonę išreikšti portale „tv3.lt/x-faktorius“. Tryliktasis dalyvis paaiškės sekmadienį, pirmojo tiesioginio eterio metu.
2020-10-07

Profesionalių aktorių pasirodymas Prūsaitį paliko be žodžių: to dar nėra buvę

Sekmadienį TV3 eteryje nugriaudėjo paskutinis „Kėdžių iššūkio“ etapas, kuriame komandą sau rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Kaip juokavo pats teisėjas, to, ką matė tą vakarą, jis dar niekuomet nėra nei matęs, nei girdėjęs.  Anot Samo, visos pasirodžiusios grupės yra tarsi „nurautų stogų“, o Šarūnas Banevičius ir Gytis Laskovas iš grupės „Stereotipai“ – ne išimtis.
2020-10-06

„X faktoriuje“ – juoko pliūpsnis ir nuoširdus Mikutavičiaus prisipažinimas: seniai šitaip juokiausi iki ašarų

Sekmadienį TV3 eteryje nugriaudėjo paskutinis „Kėdžių iššūkio“ etapas, kuriame komandą sau rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Vienas iš geriausių praėjusių vakaro pasirodymų priklausė grupei „Twosome“, kurie niekuomet nepraleidžia galimybės surengti tikro šou.
2020-10-05

Projekte „X faktorius. Žvaigždės“ – netikėta galimybė: viena žvaigždė galės grįžti į projektą

Sekmadienio vakarą paaiškėjo projekto „X faktorius. Žvaigždės“ grupių kategorijos dalyviai. Sau komandą rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Grupės BIX lyderis nusprendė, kad į tiesioginius finalus keliauja grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Laidos pabaigoje buvo atskleista, kad žiūrovai turi unikalią galimybę į projektą sugrąžinti vieną iškritusį dalyvį. Pirmasis scenoje pasirodė teatro, kino, televizijos aktorius ir lėlininkas Mindaugas Ancevičius.
2020-10-05

Netikėtas duetas ant „X faktorius. Žvaigždės“ scenos: Žemaitė atskleidė, kokios pastabos sulaukė iš vyro

Šį sekmadienio vakarą TV3 televizija kviečia visus pamatyti naujo sezono „X faktorius. Žvaigždės“  muzikinį šou. Vakaro metu dėl trijų vietų finaluose kovos grupės, o komandą sau rinksis Saulius Urbonavičius-Samas. Savo jėgas išbandė ir laidos „TV pagalba“ žurnalistė Gerda Žemaitė projekte dalyvauja kartu su operatoriumi.  Moteris neslėpė, kad jai yra baisi didžioji scena, todėl drauge pasikvietė ir kolegą.
2020-10-04
Į viršų